SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

"Non stop Diallo" w Dialogu

Dialog wprowadził nowość do swojej oferty komórkowej, w ramach której abonenci mogą zyskać 500 minut miesięcznie na rozmowy w sieci Diallo i z numerami stacjonarnymi operatora.

Oferta "Non stop Diallo" jest dostępna dla abonentów, którzy zdecydują się na usługi telefonii komórkowej Dialogu w promocji "Ocean możliwości 2".

Klienci mają tu do wyboru cztery taryfy komórkowe: Diallo Kontakt 30, 55, 80 i 100 (różniące się pulą nieodpłatnych minut w abonamencie), a także połączenie telefonu stacjonarnego i komórkowego w taryfie Diallo Wspólny 75 i 110. Dialo oferuje jedną stawkę za połączenia do wszystkich operatorów, także do Play.

"Non stop Diallo" to miesięcznie 500 dodatkowych nieodpłatnych minut rozmów z telefonu komórkowego z numerami Diallo i Dialog. Minuty te wykorzystywane są w pierwszej kolejności, przed pulą darmowych połączeń wynikających z abonamentu.

>>> "Ocean możliwości 2" - do pięciu usług w jednym pakiecie w Dialogu

W promocji "Ocean możliwości 2" opcja "Non stop Diallo" jest nieodpłatna przez pierwsze 3 miesiące umowy. Następnie klient może ją przedłużyć w cenie 19,90 zł brutto miesięcznie.

Natomiast dla klientów, którzy przeniosą swój dotychczasowy numer komórkowy do Diallo, oferta jest dostępna gratis przez cały okres trwania umowy (maks. 2 lata). Abonent może zyskać w ten sposób 12 tys. minut na rozmowy. Przeniesienie numeru do Diallo jest bezpłatne. Klient sam decyduje, czy chce przenieść numer samodzielnie czy zlecić tę czynność w Dialogu.

Promocja "Ocean możliwości 2" w Dialogu jest dostępna do 30 czerwca 2012 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: "Non stop Diallo" w Dialogu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl