SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa akcja "Faktu"

"Fakt" przygotował kolejny cykl w ramach akcji edukacyjnych.

Od poniedziałku, 26-go września, na łamach dziennika przedstawione zostaną najważniejsze zagadnienia związane z zasiłkami - m.in. dla tych, którzy mają niskie emerytury, dla samotnych matek, dla tych, którzy ulegli w pracy wypadkowi.

W ramach akcji "Zasiłki dla każdego" czytelnicy znajdą  aktualne przepisy związane z możliwościami uzyskania pomocy finansowej od instytucji państwowych. Każdy dzień akcji będzie poświęcony innym rodzajom zasiłków: zasiłkom z tytułu samotnego wychowywania dzieci i alimentom, emeryturom i dodatkom do nich, zasiłkom chorobowym i świadczeniom rehabilitacyjnym, zasiłkowi pielęgnacyjnemu dla niepełnosprawnych oraz zasiłkowi pogrzebowemu. Codziennie przy telefonach dyżurować będą eksperci z Ministerstwa Polityki Społecznej. W godzinach 9.00 - 11.00 będą oni odpowiadać na pytania czytelników - czytamy  w komunikacie prasowym.

Akcja Zasiłki będzie trwała przez cały najbliższy tydzień, do 1 października.

Wsparta jest działaniami reklamowymi w telewizji, radio i w tytułach prasowych Axel Springer Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa akcja "Faktu"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl