SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Eurozet od lipca z nową dyrektor działu prawnego. Zastąpi Agnieszkę Mazur

W grupie Eurozet od lipca pracę rozpocznie nowa dyrektor Działu Prawnego. Zastąpi Agnieszkę Mazur, która odeszła z firmy przed półtora miesiąca. Kamila Pirogow-Małdzińska specjalizuje się w sprawach o naruszenie zbiorowych interesów konsumentów w sektorach mediów, telekomunikacji i e-commerce.

Kamila Pirogow-Małdzińska (fot. materiały prasowe)Kamila Pirogow-Małdzińska (fot. materiały prasowe)

Dział komunikacji korporacyjnej grupy Eurozet poinformował oficjalnie o zmianach w jej Dziale Prawnym, którym poprzednio kierowała Agnieszka Mazur. Współpraca byłej szefowej z firmą dobiegła jednak końca w kwietniu bieżącego roku i aż do tej pory nie przedstawiono jej następcy lub następczyni. Ostatecznie wybór padł na Kamilę Pirogow-Małdzińską.

Nowa dyrektor w grupie Eurozet

Do głównych zadań Pirogow-Małdzińskiej należeć będzie koordynowanie prac całego zespołu prawnego w ramach strategicznych projektów spółek radiowych. Nowa dyrektor ma ponadto wspierać zarząd we wdrażaniu nowych regulacji prawnych oraz zapewniać bieżące wsparcie prawne wszystkich działów wewnątrz skonsolidowanej grupy radiowej. Będzie też ściśle współpracować z Działem Prawnym Grupy Agora.

Czytaj też: Eurozet konsoliduje sprzedaż reklam. Audio Broker nową marką

Kamila Pirogow-Małdzińska swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy dla Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta. Prowadziła tam szereg postępowań administracyjnych w sprawach o naruszenie zbiorowych interesów konsumentów w sektorach mediów, telekomunikacji i e-commerce.

Przed przejściem do Eurozetu pracowała też w grupie WeNet, gdzie była m.in. dyrektor Działu Prawnego oraz prokurentką. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych Akademia Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Nowe stanowisko Pirogow-Małdzińska obejmie 1 lipca.

Dołącz do dyskusji: Eurozet od lipca z nową dyrektor działu prawnego. Zastąpi Agnieszkę Mazur

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mari
Ona uciekła z wenet - może rozwiąże się jej język i powie, jak zatwierdzała traktowanie pracowników jak ściery.
odpowiedź