SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Justyna Szawłowska wydaje „Mordor Voice”. Będzie dostępny w czterech dużych polskich miastach

Bezpłatna gazeta „Mordor Voice” pojawi się w czterech miastach Warszawa, Gdańsk, Kraków i Wrocław. - To będzie bezpłatna gazeta robiona przez „korpoludków” dla „korpoludków” - mówi dla Wirtualnemedia.pl Justyna Szawłowska, wydawca i redaktor naczelna pisma.

fot. Shutterstock.comArticle

Gazeta będzie miesięcznikiem, utrzymującym objętość 16-stronicową. - Po rozstaniu ze wspólniczką z magazynu „Głos Mordoru” będę sama wydawała „Mordor Voice”. Poszerzam horyzonty i jako wydawca, i jako pomysłodawca gazety - mówi dla Wirtualnemedia.pl Justyna Szawłowska. - Gazeta "Głos Mordoru" nie zmienia się w "Mordor Voice" - tłumaczy nam Sisi Lohman, wydawca i redaktor naczelna „Głosu Mordoru”, zaznaczając, że tytuł dalej jest wydawany.

Pismo „Mordor Voice”, opisujące z przymrużeniem oka pracę w warszawskich biurowcach, ukazuje się w nakładzie 70 tys. egzemplarzy. - Po namowach z rożnych stron Polski, ruszamy na nowe miasta. 24 i 25 maja pojawimy się w czterech lokalizacjach: Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku - mówi Justyna Szawłowska.

>>> Przeglądaj okładki gazet i magazynów w naszym dziale Jedynki

Miesięcznik przygotowuje jedna osoba - wydawca - przy udziale współpracowników i pracowników korporacji. - Piszą do mnie ci, którzy mają lekkie pióro i z humorem opisują sytuacje z biurowców. Mam wśród współpracowników i dziennikarzy, i pracowników biurowych. To ma być wciąż gazeta dla „korpoludków”, robiona przez „korpoludków”. Do przeczytania w metrze, tramwaju czy przerwie na kawę, więc stąd decyzja o pozostaniu przy 16 stronach - informuje wydawca.

Miesięcznik „Mordor Voice” będzie dystrybuowany w godzinach porannych, bezpośrednio do ręki pracowników korporacji przy ich drodze do pracy oraz w otaczających biura lokalach usługowych, kawiarniach itp.

- Pogłoski o śmierci prasy papierowej są mocno przesadzone. Trzeba tylko dbać o jakość treści, nadążać za zainteresowaniami czytelnika, zaangażować się w problemy branżowe, a wtedy nakład 30 tys. egzemplarzy potrafi zniknąć w ciągu niespełna trzech godzin - podsumowuje Szawłowska.

„Mordor Voice” dostępny też jest w formie e-wydania na stronie Mordorvoice.pl.

Dołącz do dyskusji: Justyna Szawłowska wydaje „Mordor Voice”. Będzie dostępny w czterech dużych polskich miastach

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lojza
Jak dla korpoludków, to nic dziwnego, że po światowemu, czyli po angielsku. To znaczy na razie tytuł, ale pewnie przyjdzie i czas na całą treść. Niech żyje świat wolny od „wsiowego” polskiego!
odpowiedź
User
Nie rozumiem?
Na choolerę komuś taka szmatka reklamowa?
odpowiedź
User
Płaszczyk
PKP SŁUŻEWIEC. Nie ma stacji PKP Służew. Jest stacja metra Służew nad Dolinką, ale Mordorowcy przesiadają się na Metro Wierzbno.
odpowiedź