SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa inicjatywa ZFPR w ramach kampanii Czyste Informacje

Związek Firm Public Relations uruchomił stronę internetową czysteinformacje.pl.

Służy ona do zbierania informacji o przypadkach łamania zasad etyki zawodowej i innych nieuczciwych praktykach.

Strona www.czysteinformacje.pl jest skrzynką zgłoszeniową, która umożliwia przyjmowanie informacji o praktykach łamiących zasady etyki zawodowej i Kodeksu Dobrych Praktyk ZFPR. Ma pozwolić na skuteczniejszą walkę z nieuczciwymi praktykami w branży Public Relations.

Na stronie internetowej zamieszczony został formularz. Może go wypełnić każdy, kto zetknął się z przypadkiem stosowania nieuczciwych praktyk. Zgłoszenia mogą dotyczyć działań podejmowanych przez agencje PR - członków ZFPR oraz ich pracowników. W takim przypadku ZFPR rozpocznie formalną procedurę wobec firmy, której zgłoszenie dotyczy, zgodnie z Kodeksem Dobrych Praktyk i regulaminem wewnętrznym. Jeśli zgłoszenie będzie dotyczyło innych branż czy grup zawodowych (reklama, dziennikarze itp.) Związek, po uzyskaniu zgody osoby zgłaszającej, przekaże informacje odpowiednim organizacjom branżowym i korporacjom zawodowym. Zgłoszenia anonimowe nie będą przyjmowane.

Stronę www.czysteinformacje.pl zaprojektowała i uruchomiła agencja interaktywna conecto.net, która zajmuje się doradztwem, przygotowaniem strategii działań marketingowych w Internecie, netBrandingiem, reklamą internetową, a także netPR-em. Conecto.net jest również autorem i opiekunem witryny ZFPR - www.zfpr.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa inicjatywa ZFPR w ramach kampanii Czyste Informacje

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl