SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa jakość monitoringu mediów

Media Explorer wykorzystuje produkty Dicom Polska.

Firma Media Explorer świadcząca usługi w zakresie monitoringu mediów, wdrożyła rozwiązania dostarczone przez DICOM Polska - lidera na rynku urządzeń związanych z przetwarzaniem dokumentów.

Produkty dostarczone przez DICOM Polska pozwalają w pełni zautomatyzować proces odczytywania i identyfikacji danych OCR. Cała prasa papierowa jest z niezwykłą dokładnością zapisywana w postaci elektronicznej. Archiwum prasowe zawierające miliony informacji jest opracowane komputerowo, co umożliwia, błyskawiczny i niezwykle skuteczny monitoring wsteczny. Także jakość wycinków OCR, czyli w wersji pełnotekstowej znacznie się poprawiła. Błędy w pisowni i niepotrzebne treści są automatycznie usuwane, a Klient otrzymuje tekst gotowy do zamieszczenia w internetowym centrum prasowym.

"Jest to kolejny krok w kierunku zapewnienia naszym Klientom najwyższego poziomu usług. Dzięki zastosowaniu rozwiązań dostarczonych przez Dicom Polska znacznie wzrosła szybkość i skuteczność monitoringu prasy." - powiedział Piotr Harwas wiceprezes Media Explorer.

"Możliwości i czas stracone w poszukiwaniu informacji to niezwykle istotne wartości dotyczące procesów biznesowych. Wszystkie typy organizacji - agencje rządowe, przedsiębiorstwa, a w szczególności firmy monitorujące media - otrzymują tysiące dokumentów czy gazet każdego dnia, a ilość ta rośnie. Zastosowanie rozwiązań oferowanych przez Dicom Polska usprawnia procesy biznesowe oraz pozwala osiągnąć szybki zwrot kosztów inwestycji poprzez ich minimalizację." - powiedziała Agnieszka Banaszkiewicz, marketing manager DICOM Polska.

Obecnie Media Explorer opiera monitoring mediów na wykorzystaniu najnowszych technologii przetwarzania danych. W ofercie firmy znajduje się autorski system monitorujący internetowe grupy dyskusyjne. Media Explorer jest jedyną instytucją w Polsce wśród firm zajmujących się profesjonalnym monitorowaniem mediów, która posiada takie narzędzie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa jakość monitoringu mediów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl