SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa kampania reklamowa sieci Era

Kampania "Łącz się" wprowadza nowy WAP i Internet w sieci Era

Od 12 lipca do połowy września 2004 trwa kampania, która promuje  2 nowe usługi oparte na transmisji danych w technologii GPRS:  pakiet Era Omnix 3MB WAP oraz stały dostęp do Internetu przez telefon komórkowy w pakiecie "nocnym". 

Pakiet 3MB WAP pozwala na korzystanie z Era Omnix przez cały miesiąc przy stałej opłacie 6 zł. Dzięki temu użytkownicy mogą codziennie korzystać z większości serwisów  Era Omnix, a dodatkowe koszty za transfer danych nie są już pobierane. Przykładowo pakiet ten umożliwia codzienne wizyty w Era Omnix i zapoznanie się z mniej więcej 5 - 20 stronami WAP, czyli najważniejszymi informacjami, rozrywką czy innymi serwisami. Dzięki Pakietowi 3MB WAP użytkownik lepiej kontroluje swoje koszty korzystania z Era Omnix.

Kampania reklamowa przygotowana została  z myślą o młodych ludziach (19-35 lat). Jej zadaniem jest przekonanie osób z grupy docelowej, że nowe opcje cenowe pozwalają na obniżenie i kontrolę kosztów użytkowania WAP.  Akcentowana jest głównie w prasie, w tytułach tj. Przekrój, Film, CKM, Świat Nauki, Auto+, PC Word Komputer, Voyage, Podróże, Activist, Fluid i inne. Komunikacja uzupełniona będzie w Internecie, na głównych portalach tj. WWW.onet.pl, WWW.interia.pl, WWW.wp.pl, w newsletterach tj. WWW.networld.pl, WWW.pcworld.pl oraz na kilkudziesięciu witrynach zajmujących się tematyka WAP, IT i telefonią komórkową.

Pakiet nocny tzw. "Night Internet" to absolutna nowość na rynku komórkowym .Oferuje on możliwość wykupienia stałego łącza z Internetem za pośrednictwem telefonu w sieci Era.  Usługa dostępna jest w godzinach od 23.00 - 6.00 za 59 zł miesięcznie. Kampania reklamowa przygotowana została z  myślą  o młodych ludziach, w wieku ok. 14-20 lat, często korzystających z Internetu w nocy, posiadających komputer bez stałego łącza w domu. Zadanie stojące przed kampanią to przekonanie osób z grupy docelowej, że nowe opcje cenowe pozwalają na obniżenie i kontrolę kosztów używania telefonu komórkowego jako źródła dostępu do Internetu. Kampania realizowana będzie w prasie, w tytułach tj. CD Action, Dosdedos, Komputer Świat, Play, PC Format, Giga Sport, Piłka Nożna, mobile Internet, Twoja Komórka i in. oraz w Internecie na łamach portali, stron tematycznie i kontentowo skorelowanych przedmiotem kampanii. W sierpniu uzupełniona zostanie kampanią w kawiarniach internetowych.  Na kilkuset komputerach w  kafejkach, w całej Polsce pojawi się specjalna strona startowa Ery, która będzie witała użytkownika komputera oraz bannery-IE (Internet Explorer), które towarzyszą mu przez całą podróż po wybieranych stronach WWW.

Kreację prasową przygotowała agencja G7, internetową -  agencja iLeo.  Za planowanie i zakup mediów odpowiada Optimum Media OMD wraz z OMD Digital.
Ze strony PTC kampanię koordynuje: Piotr Struzik, Jakub Połeć (Non-Voice Marketing Manager)

Ze strony Agencji G7 odpowiedzialni: Marcin Wieczorkowski, Marcin Jeziorski.
Ze strony Agencji iLeo odpowiedzialna: Katarzyna Ataman.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa kampania reklamowa sieci Era

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl