SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa kampania TBWA

Rusza kampania społeczna TBWA wspierająca Fundację Urszuli Jaworskiej

Agencja TBWA po raz kolejny podjęła walkę z białaczką i nowotworami krwi u boku Fundacji Urszuli Jaworskiej - największym Bankiem Dawców Szpiku Kostnego. Celem kampanii jest pozyskanie funduszy na badania dawców szpiku kostnego. Pierwszy etap trwający do końca bieżącego roku skierowany jest do firm, zaś z początkiem 2005 roku ruszy kampania skierowana do osób fizycznych.

Agencja TBWA przygotowała kreację plakatu, ulotki oraz ogłoszenia prasowego do kampanii zachęcającej firmy do przekazywania części swoich podatków na badania dawców szpiku kostnego zarejestrowanych w Banku Dawców Szpiku Kostnego Fundacji Urszuli Jaworskiej. Według polskiego ustawodawstwa, osoby fizyczne mogą 1, a firmy 10% podatku od dochodu przekazać na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego.

"Celem TBWATELESCOPE jest pomoc takim organizacjom jak Fundacja Urszuli Jaworskiej. Dlatego też, z chęcią po raz kolejny włączyliśmy się w prace wspierające działania na rzecz osób dotkniętych nowotworem. Chcemy pomoc w pozyskaniu środków na badanie osób, które mimo wszystkich mitów krążących o zabiegu pobrania szpiku kostnego, decydują się oddać "cząstkę siebie". Niestety, mimo wielu chętnych brakuje pieniędzy na szczegółowe badania, co odbiera szanse by kolejna osoba mogła cieszyć się życiem" - mówi Malina Wieczorek, Non Profit & Art Promotion Director TBWATELESCOPE.

TBWA współpracuje z Fundacją Urszuli Jaworskiej od kilku lat. W 2002 roku agencja przygotowała kampanię prasową, citylighty i spot telewizyjny, dzięki którym Fundacja pozyskała wielu nowych dawców szpiku kostnego.

2004-11-19
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji:

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl