SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa kampania wody Arctic

Dzisiaj rozpoczyna się kampania telewizyjna wody mineralnej Arctic należącej do HOOP S.A.

Spot reklamowy przygotowała agencja Hand Made, która pozyskała budżet kreatywny wody Arctic w wyniku przetargu.

Spot „Pragnienia” to nietypowa i prowokacyjna wariacja na temat tytułowych pragnień: pragnienia bliskości, bycia atrakcyjną, zmysłowości, miłości.. a przede wszystkim zaspokojenia pragnienia picia. „Za pomocą subtelnych i pełnych niedopowiedzeń sytuacji udało nam się zbudować bardzo intymną opowieść o pragnieniach. Myślę, że ten spot zdecydowanie odróżni Arctic od całej reszty wód mineralnych” - mówi Marcin Palarczyk, creative director Hand Made.

 

Spot Arctic, poza ekskluzywną formułą zdjęć filmowych, posiada oryginalny montaż. W 30-sekundowym spocie zmontowanych zostało kilkadziesiąt ujęć o różnorodnym tempie, co w połączeniu z bardzo intymną muzyką tworzy wymowną i refleksyjną formułę. Reżyserem i autorem zdjęć do filmu jest Marek Dawid. Muzyka na potrzeby filmu skomponowana została w Los Angeles, przez mieszkającego tam na stałe kompozytora - Przemka Masłowca.

Reklama Arctic przygotowana została w dwóch wersjach – telewizyjnej i internetowej. Arctic w wersji podstawowej emitowany będzie we wszystkich wiodących stacjach TV (TVP, TVN, Polsat). Nieocenzurowana wersja internetowa to rzadko spotykany format 1,5 minuty, rozbudowany znacząco o sceny dodatkowe, które ze względu na kontrowersyjność nie zostały umieszczone w wersji podstawowej. Pełna wersja internetowa będzie narzędziem marketingu wirusowego prowadzonego przez Arctic. Dla spragnionych i niecierpliwych film będzie wkrótce dostępny na http://www.arctic.pl/ oraz na stronie agencji: http://www.hand-made.com.pl/ Tam też można obejrzeć wersję spotu emitowaną obecnie w telewizji.

Arctic zawsze poszukiwał oryginalnych rozwiązań. Kilka lat temu marka komunikowała się wykorzystując wizerunek Cindy Crawford, co na ówczesne czasy było przełomowym wydarzeniem w branży i dużym sukcesem marketingowym (wzrost udziałów rynkowych do 7%). Celem obecnego spotu jest z jednej strony odejście od wykorzystywania wizerunku Cindy Crawford, z drugiej - kontynuacja i odświeżenie aspiracyjnego i ekskluzywnego charakteru marki.

cel kampanii: wizerunkowy
klient: HOOP S.A.
przedstawiciel klienta: Dariusz Wojdyga, Elżbieta Mudź, Rafał Masiak
agencja: Hand Made
przedstawiciel agencji: Artur Lalewicz
copywriter: Konrad Kacperczyk
dyrektor kreatywny: Marcin Palarczyk
media: telewizja, Internet
czas trwania: czerwiec br., bez podania terminu zakończenia
dom produkcyjny: Garaż
reżyser: Marek Dawid
muzyka: Przemek Masłowiec.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa kampania wody Arctic

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl