SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa kampania Woolite Perła

Głównym celem strategicznym kampanii, która rozpoczęła się 23 lipca jest zwiększenie udziału marki Woolite Perła w szerokim segmencie środków do prania

Głównym celem strategicznym kampanii, która rozpoczęła się 23 lipca jest zwiększenie udziału marki Woolite Perła w szerokim segmencie środków do prania, z z poziomu 1,2% do poziomu 2% w roku 2003. Rolą reklamy w osiągnięciu tego celu jest edukacja i przekonanie nie-użytkowniczek kategorii o potrzebie i zaletach stosowania środków do prania tkanin delikatnych. (więcej poniżej)

Zamów Newsletter Wirtualnemedia.pl
wersja bezpłatna
- wysyłany codziennie do 7.00
- aktualne wiadomości ze świata mediów, internetu i reklamy na Twój adres emailowy
- informacje o konkursach
- inne dodatkowe "ekskluzywne" informacje

       

W pole "adres-email" należy wpisać adres emailowy i następnie zatwierdzić (trzeba wcisnąć przycisk).

Po wykonaniu tych czynności na podany adres emailowy przyjdzie email z prośbą o potwierdzenie.

Komunikacja jest kierowana do kobiet w wieku 20-40 lat, mieszkanek miast, z wyższym bądź średnim wykształceniem, o średnich i wyższych dochodach. Są to nie-użytkowniczki kategorii płynów do prania. Kobiety te lubią być atrakcyjnie, dobrze ubrane, dbają o to, aby ubrania zachowywały swoją świeżość i nowy wygląd, jednak piorą wszystkie swoje ubrania, nawet te ulubione, w zwykłych proszkach.

Reklama telewizyjna Woolite Perła zatytułowania "Sweter taty" pokazuje emocjonalny stosunek bohaterki do ulubionego ubrania. Młoda dziewczyna wyjeżdża za granicę na kilkuletni staż. Na lotnisku dostaje od swojego ojca sweter. Polubiła go, dobrze się w nim czuje i przypomina jej o domu. Wie, że jeżeli będzie używała zwykłych proszków jej ulubiony sweter po prostu się zniszczy. Wybrała Woolite Perła, bo dzięki niej może go prać i nosić kiedy tylko ma na to ochotę, a sweter zawsze wygląda wspaniale.

W kampanii wykorzystano telewizję (TVP 1, TVP 2, TVP 3). Mediami zajął się Media Edge, a kreację przygotowała agencja Euro RSCG New Europe.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa kampania Woolite Perła

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl