SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa książka Tomasza Raczka

Raczek ogłosił swoją listę współczesnych herosów

Co łączy Tyma, Hanuszkiewicza, Kydryńskiego, de Viriona, Kaczyńskiego i Kolbergera? KARUZELA Z HEROSAMI czyli nowa książka Tomasza Raczka.

17 listopada w warszawskiej księgarni Czuły Barbarzyńca odbyło się niezwykłe spotkanie na szczycie: z okazji premiery książki Tomasza Raczka "KARUZELA Z HEROSAMI czyli męski świat w 57 odsłonach" spotkali się, by opowiedzieć gdzie są "czułe miejsca" mężczyzny wybitni przedstawiciele swoich zawodów: reżyser Adam Hanuszkiewicz, satyryk i dramatopisarz - Stanisław Tym, dziennikarz - Marcin Kydryński, adwokat - mecenas Tadeusz de Virion, aktor - Krzysztof Kolberger i krytyk muzyczny - Bogusław Kaczyński. Każdy z nich na swój sposób i zupełnie inaczej określił to, co kryje się pod publicznym wizerunkiem perfekcyjnego mężczyzny i co działa na niego najsilniej emocjonalnie. Hanuszkiewicz opowiadał o kobietach, Tym o psach które przygarnia, Kydryński o czytaniu książki o Muminkach swojemu synowi, mecenas de Virion - o konieczności starannego wyboru tych, których można obdarzyć szczerością, Kolberger - o aktorstwie które działa jak opatrunek na prywatne rany a Kaczyński o wagnerowskim Zygfrydzie, na podstawie którego wyprowadził wniosek, że w żadnym wypadku nie należy przyznawać się do swoich słabych stron. Specjalne pozdrowienia dla zebranych przesłał z Waszyngtonu jeszcze jeden bohater książki Raczka - fotograf National Geographic, Tomasz Tomaszewski, a z Krakowa - wybitny aktor, Jerzy Stuhr. Ranking herosów Raczka spotkał się z żywym zainteresowaniem publiczności, która w książce znalazła również nazwiska m.in. Zygmunta Kałużyńskiego, Jerzego Dudy-Gracza, Czesława Niemena, Luisa Bunuela, Jerzego Andrzejewskiego, Roberta Korzeniowskiego, Tomasza Lisa, Dariusza Michalczewskiego, Jerzego Bralczyka, Bennye'go Hilla i Freddiego Mercury'ego.

Patronem medialnym książki jest portal Wirtualnemedia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa książka Tomasza Raczka

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl