SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta cyfrowa Grupy INEA

Przejście na odbiór telewizji w cyfrowej jakości dźwięku i obrazu za symboliczną dopłatą to oferta Grupy INEA.

Powołana do życia przez największych wielkopolskich operatorów kablowych: Telewizję Kablową Poznań S.A., PUT Koma S.A. i RTK Elsat Sp. z o.o. oraz Internet Cable Provider - INEA oferuje 20 nowych cyfrowych kanałów telewizyjnych oraz 9 pakietów tematycznych.

Większość nowości jest już dostępna dla mieszkańców Poznania i okolic, Konina, Wrześni oraz Słupcy – znajdujących się w zasięgu sieci Grupy INEA.

W nowych pakietach relacje z najważniejszych imprez sportowych, pakiet filmowy, muzyczny, programy poradnikowe, informacyjne. Nowością jest jednak uzupełnienie sposobu nadawania dotychczasowego Pakietu Podstawowego w wersji analogowej (obecnie ponad 50 kanałów) o transmisję w technologii cyfrowej, zapewniającej również dźwięk w systemie Dolby Digital.

29 programów z Pakietu Podstawowego jest już dostępna w technologii cyfrowej. Ucyfrowienie wszystkich pozostałych programów przewidywane jest na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2007. W ten sposób analogowy Pakiet Podstawowy zastąpiony został nowoczesnym Cyfrowym Pakietem Podstawowym. Zmiana dotyczy wszystkich klientów Grupy INEA, którzy za symboliczną dopłatą zdecydują się na skorzystanie z nowej technologii oraz wszystkich nowych abonentów operatora.

Aby skorzystać z oferty trzeba zwiększyć opłatę abonamentową o 1,90 zł brutto (dotyczy abonentów Pakietu Podstawowego w wersji analogowej) i odebrać cyfrowy dekoder (brak opłat).

Ceny niektórych pakietów: Pakiet Mini (analogowy) 4,60 zł,
Pakiet Pośredni (analogowy, zawiera Mini) 15,10 zł, Pakiet Podstawowy Cyfrowy (cyfrowy, zawiera dodatkowo Mini analog,
Pośredni analog i Podstawowy w wersji analogowej) 46,90 zł.

Z usług telewizyjnych świadczonych przez firmy zrzeszone pod marką INEA korzysta ponad 100 tys. abonentów, z czego 10 tys. stanowią już klienci usług telewizji cyfrowej. INEA to także dostęp do szerokopasmowego internetu. Obecnie z usług internetowych korzysta ponad 30 tys. klientów. W maju 2006 roku uruchomiona została usługa telefonii - obecnie korzysta z niej ponad 2,5 tys. osób.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta cyfrowa Grupy INEA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl