SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa oferta dla użytkowników usług na kartę w Play

Od 7 kwietnia do odwołania użytkownicy Play mają możliwośćskorzystania z nowej oferty cennikowej "Nowy Play Na Kartę". Topierwsza na polskim rynku oferta kumulacyjna.

Nowa oferta dla użytkowników usług na kartę w Play

Użytkownik Play dokonując doładowania konta dowolną kwotą,gromadzi kapitał, który ma stały wpływ na obniżenie ceny usług.

Jednym z najważniejszych benefitów oferty jest jej elastycznośćdoładowań konta bez narzucania użytkownikowi z góry ustalonych kwotdoładowań tak jak dzieje się to w przypadku ofert konkurentów.Spełniając te warunki - ważność konta na połączenia wychodzące -użytkownik ma możliwość osiągnięcia bardzo atrakcyjnych stawek.

Z nowej oferty mogą skorzystać również obecni użytkownicy Play,którzy korzystają z oferty Play Karta. Wystarczy, że z pozycjiswojego telefonu wyślą krótki kod *107# a niemalże natychmiastzostaną migrowani na nową ofertę.

play

W odróżnieniu od dostępnych na rynku ofert tego typu Nowy Playna Kartę obniża stawki na połączenia i SMSy na stałe. Jedyny wymógto utrzymywanie ważności konta na połączenia wychodzące.

Dla użytkowników chcących skorzystać z nowej oferty Playwprowadził długo oczekiwaną usługę "Taniej z wybranymi numerami wPlay" pozwalającą na tańsze połączenia i SMS-y z wybranym numeremPlay lub numerem krajowej sieci stacjonarnej.

W ramach tej usługi użytkownicy oferty "Nowy Play na Kartę"dostaną co miesiąc 240 minut na połączenia z jednym wybranymnumerem płacąc przy tym tylko 3 grosze za SMS-a. Miesięczny koszt usługi to 12 zł. Nie wykorzystane minuty przepadają z końcemmiesiąca a ważność pakietu to 30 dni.

Warunkiem utrzymania aktywnej usługi co miesiąc jest posiadaniena koncie na ostatni dzień miesiąca 12 złotych oraz utrzymanieważnego konta na połączenia wychodzące.

  • Więcej informacji:
  • Play
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta dla użytkowników usług na kartę w Play

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl