SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta DSL TP SA

Dostęp do Internetu DSL tp - dwukrotnie szybciej za tę samą cenę

Od 1 września br. klienci Telekomunikacji Polskiej, którzy korzystają z szybkiego szerokopasmowego dostępu do
Internetu DSL tp będą mieli dwukrotnie większą prędkość transmisji danych.  Cena usługi pozostanie bez zmian. Dostęp do Internetu DSL tp to usługa oparta o "rodzinę" technologii DSL (Digital Subscriber Line). Zapewnia stały,  szerokopasmowy dostęp do Internetu bez ograniczeń ilości przesyłanych danych. Korzystając z niej Klient nie płaci za  czas połączeń, a jedynie stały miesięczny abonament. Z usługi korzystają głównie firmy i przedsiębiorstwa.

Klienci Telekomunikacji Polskiej, którzy dotychczas korzystali z opcji DSL 512 przejdą na opcję DSL 1000 z prędkością  transmisji 1024/256 kbit/s. Oznacza to podwojenie szybkości transferu. Natomiast firmy, które miały starą opcję 1000  kbit/s przejdą na opcję DSL 2000 (prędkość transmisji zwiększy się do 2048/256 kbit/s). Ceny usługi nie ulegną  zmianie.

"Dostęp do Internetu DSL tp to rozwiązanie cieszące sie dużą popularnością. Klienci biznesowi cenią jego
bezpieczeństwo, szybkość i prostotę korzystania. Wprowadzone zmiany są zgodne z ich oczekiwaniami i liczymy, że  zwiększą ich satysfakcję z naszych usług" - mówi Lidia Kozłowska, dyrektor Pionu Klientów Biznesowych.

Po zmianach od 1 września TP oferuje dla klientów trzy opcje dostępów DSL:

DSL 500 z prędkością transmisji 512/128 kbit/s - 254,98 zł brutto miesięcznie
DSL 1000 z prędkością transmisji 1024/256 kbit/s - 303,78 zł brutto miesięcznie
DSL 2000 z prędkością transmisji 2048/256 kbit/s - 547,78 zł brutto miesięcznie

Obecnie z usługi DSL tp korzysta ok. 35 tys. Klientów. W porównianiu z ubiegłym rokiem to wzrost o 40 proc. Dzięki  nowej ofercie planujemy, że do końca tego roku będzie mieć 45 tys. użytkowników DSL - informuje TP SA.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta DSL TP SA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl