SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa oferta Simplusa

16 marca br. Simplus wprowadza na rynek nową taryfę 'Twój profil", w której minuta rozmowy do wszystkich sieci kosztuje 29 groszy, a minuta rozmowy w sieci Plus to 19 groszy.

Nowa oferta Simplusa

Nowa taryfa opiera się na profilach:

- Tanio do wszystkich, w którym minuta rozmowy do wszystkich sieci kosztuje 29 groszy*,
- Tanio do Plusa, w którym minuta rozmowy z ponad 14,5 milionami użytkowników największej sieci w Polsce kosztuje 19 groszy.

Z każdego profilu można korzystać bez ograniczeń tak długo, jak się chce - nie ma limitu minut ani okresu ważności. Wystarczy tylko mieć aktywne konto.

Aby włączyć Profil Tanio do wszystkich, należy wpisać w telefonie kod *136*11*50# i nacisnąć przycisk "zadzwoń". Profil Tanio do Plusa aktywuje kod *136*11*51#. Jednorazowa opłata za aktywację profilu wynosi 1,5 zł.

W dowolnym terminie wybrany profil można zmienić na inny, bezpłatnie deaktywując krótkim kodem obecny profil i aktywując nowy.


* nie dotyczy sieci Play

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa oferta Simplusa

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl