SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowa promocja neostrady

Od 1 czerwca Klienci Telekomunikacji Polskiej mogą skorzystać z promocji neostrady tp 512

Każdy, kto zamówi usługę przez pierwsze 60 dni korzystania z neostrady zapłaci  24,50 zł (29,89 zł z VAT) abonamentu za każde 30 dni. Ponadto w okresie promocyjnym będzie mógł zmienić opcję neostrady tp lub zrezygnować z usługi bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Oferta promocyjna dotyczy wszystkich Klientów, którzy w okresie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2005 r. złożą zamówienie na usługę neostrada tp opcja 512 na czas określony 12 lub 24 miesięcy. W ramach promocji Klient zapłaci opłatę aktywacyjną w wysokości 1,22 zł z VAT oraz obniżoną opłatę abonamentową w wysokości 24,50 zł (29,89 zł z VAT) za każde 30 dni okresu promocyjnego.

Okres promocyjny rozpocznie się z dniem rejestracji usługi i będzie trwał 60 dni. Przed końcem okresu promocyjnego Klient może zdecydować, czy pozostać przy opcji 512 w cenie już od 79,00 (96,38 zł z VAT) miesięcznie, czy wybrać inną opcję lub zrezygnować.

Ponadto Klient korzystający z promocji może kupić modem USB za 1,22 zł z VAT, a w czasie trwania okresu promocyjnego może podpisać aneks na zmianę opcji (wyłącznie na czas określony). Zmiana opcji na wyższą (1024 i 2048), jak również na niższą (dokonana w czasie trwania okresu promocyjnego) będzie bezpłatna.

Klient będzie miał możliwość rezygnacji z neostrady tp bez ponoszenia opłaty cennikowej za wycofanie się z umowy zawartej na czas określony, jeżeli do ostatniego dnia okresu promocyjnego złoży pisemną rezygnację z usługi w punkcie sprzedaży tp lub Telepunkcie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa promocja neostrady

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl