SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa Rada Związku Firm PR. Na czele ponownie Katarzyna Terej

Podczas walnego zgromadzenia członków ZFPR wybrano Radę Związku Firm PR  na lata 2023-2025. Przewodniczącą Rady została Katarzyna Terej, partner zarządzający TBT i Wspólnicy. Do rady wybrani zostali także Eliza Misiecka, dyrektor Genesis PR, Anna Deręgowska – Watza, CEO Planet Partners, Łukasz Jurkiewicz, prezes zarządu Pan Pikto oraz Piotr Talarek, partner zarządzający StrategyWise.   

Article

Rada jest organem kontrolnym Związku Firm Public Relations i składa się z przynajmniej trzech członków spośród zrzeszonych agencji. Do jej kompetencji należy kontrolowanie całokształtu działalności Zarządu, składanie wniosku do Walnego Zgromadzenia Członków w kwestii udzielania absolutorium dla Zarządu, rozstrzyganie ewentualnych sporów pomiędzy członkami na tle ich działalności w Związku, a także występowanie z inicjatywami i wnioskami dotyczącymi bieżącej pracy zarządu. Kadencja powołanej Rady trwa dwa lata.

Katarzyna Terej wybrana ponownie do Rady ZFPR

Katarzyna Terej funkcję przewodniczącej Rady pełnić będzie drugą kadencję. Od 25 lat nadzoruje międzynarodowe projekty komunikacyjne i business-to-business, posiada szerokie doświadczenie w doradztwie kryzysowym i w prowadzeniu relacji z interesariuszami. Absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowała na Wydziale Zarządzania UW oraz na podyplomowych studiach Public Relations w SGH/University Minnesota, posiada tytuł Master of Business and Administration (MBA), specjalizacja International Marketing, otrzymany w WSHiFM/Erasmus University Rotterdam, University of Durham. Posiada certyfikat Ministerstwa Skarbu dla członków rad nadzorczych, jest mediatorem Fundacji Rozwoju Mediacji.

Eliza Misiecka – dr nauk humanistycznych, założycielka i szef agencji Genesis PR, od 1994 roku w branży PR. Specjalizuje się w PR korporacyjnym, finansowym, zarządzaniu komunikacją kryzysową oraz w relacjach inwestorskich. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła także studia podyplomowe na Wydziale Psychologii UW oraz studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.Do rady wybrana na drugą kadencję,

Anna Deręgowska – Watza – CEO agencji Planet Partners. Od ponad 15 lat doradza w zakresie komunikacji firmom technologicznym i przemysłowym sektora B2B. Specjalizuje się także w analityce działań komunikacyjnych i budowaniu strategii. Pracowała m.in. dla takich marek jak Axis Communications, Thomas Lloyd, InnoEnergy, HID Global. Odpowiadała za komunikację kryzysową takich marek jak Flying Tiger, czy Terma Bania.

Łukasz Jurkiewicz – prezes zarządu agencji PR Pan Pikto. Absolwent Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W branży komunikacyjnej obecny od 1999 roku. Specjalizuje się w zarządzaniu kryzysowym, projektowaniu i prowadzeniu konsultacji społecznych

Piotr Talarek – partner zarządzający agencji StrategyWise. Doradca biznesowy i przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu, komunikacji korporacyjnej, kryzysowej, PA i lobbingu. W ostatnich latach działał pro bono w stowarzyszeniu Zdrowe Pokolenia, pełnił funkcję przewodniczącego Grupy Roboczej ds. Dobrych Praktyk ZFPR, należał także do Grupy Roboczej ds. IoT przy Ministerstwie Cyfryzacji.

Dołącz do dyskusji: Nowa Rada Związku Firm PR. Na czele ponownie Katarzyna Terej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl