SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa usługa DSL firmy GTS Energis

Firma GTS Energis wprowadza na rynek usługę dostępu do Internetu - MULTIMO.

Zgodnie z zakładaną strategią od 30 stycznia 2007 roku na polskim rynku dostępna jest nowa usługa firmy GTS Energis pod nazwą MULTIMO. MULTIMO to usługa stałego dostępu do Internetu dla klientów indywidualnych posiadających linię telefoniczną TP SA.. Dzięki MULTIMO będzie można korzystać z połączeń z Internetem,nieograniczonego dostępu do sieci, a także szybkiego wysyłania i odbierania wiadomości, bez limitu transferu danych - podano w komunikacie.

„Wprowadzana usługa jest obecnie w fazie pilotażowej. Poruszamy się po nowym dla nas obszarze . Wiele spraw jest od nas niezależnych, np. uruchomienie usługi w sieci TP, czy przełączenie usług między siecią TP a naszą. Mimo to jestem przekonany, że w najbliższym czasie uda się nam pozyskać znaczną liczbę klientów. Cieszę się, że dzięki naszej Firmie klienci indywidualni będą mogli w prosty, bezpieczny i efektywny sposób korzystać z usług internetowych. Wszystkim naszym klientom gwarantujemy najlepszą jakość usług, najwyższe standardy i konkurencyjne warunki finansowe” - powiedział Marcin Kotlarski, Dyrektor Działu Marketing, GTS Energis.

Usługa MULTIMO będzie oferowana po atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach:

512/128 kb/s od 34 zł netto (Neostrada tp 40,58 zł netto)
1024/256 kb/s od 43 zł netto (Neostrada tp 50,71 zł netto)
2048/256 kb/s od 88 zł netto (Neostrada tp 96,82 zł netto)
6144/256 kb/s od 99 zł netto (Neostrada tp 112,19 zł netto)

Jeśli klient indywidualny będzie korzystał z własnego modemu ADSL to opłata abonamentowa za usługę MULTIMO w pierwszym pełnym okresie rozliczeniowym zostanie obniżona do 1 zł netto, niezależnie od świadczonej opcji usługi.

„Nasza nowa usługa, MULTIMO, zapewnia klientom indywidualnym szybki, niezwykle nowoczesny i wygodny dostęp do Internetu w technologii DSL. Dzięki zastosowaniu tej technologii szybkość transmisji w MULTIMO wynosi do 6144 kb/s, co zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów ” – powiedział Jarosław Łuczkiewicz, Product Manager, GTS Energis.

Usługa Multimo dostępna jest obecnie dla około 70% abonentów sieci TP S.A.

W ramach usługi MULTIMO oferowane jest szerokopasmowe łącze o zdefiniowanej szybkości transmisji do abonenta, dynamiczny adres IP oraz 3 zestawy instalacyjne z modemem ADSL.

GTS Energis dysponuje nowoczesną siecią światłowodową o łącznej długości 5.200 km i przepustowości 40 Gbit/s, która została zaprojektowana i wykonana w architekturze pierścieniowej. Oznacza to najwyższą gwarancję bezpieczeństwa i ciągłości świadczenia usług telekomunikacyjnych dla klientów. Dzięki połączeniu sieci GTS i Energis znacznie zwiększył się geograficzny zasięg działania oraz wyeliminowane zostały ograniczenia w dostępności usług. Klienci GTS Energis mogą korzystać z pełnego wachlarza usług telekomunikacyjnych na terenie całej Polski. Operator obsługuje klientów biznesowych – duże, wielooddziałowe korporacje, banki, placówki administracji publicznej, linie lotnicze, ambasady a także małe i średnie przedsiębiorstwa.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa usługa DSL firmy GTS Energis

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl