SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa usługa Tlen.pl

Niezależne Pakiety Minut w dostępie do Internetu

Portal o2.pl i Komunikator Tlen.pl oraz Energis Polska uruchamiają wspólnie nowy projekt tańszego, wdzwanianego dostępu do Internetu (usługa pakietów internetowych). Wszyscy abonenci Telekomunikacji Polskiej mogą od połowy marca br. łączyć się z Internetem płacąc mniej za połączenia z numerami serii 0-20.

Internauci, którzy korzystali dotychczas z sieci łącząc się przez ogólnopolskie numery dostępowe 0-20xxxx mogą już teraz wykupić pakiety tańszych minut na połączenia z Internetem. Od 11 marca, po podpisaniu odpowiedniej umowy i połączeniu z numerem 020 6067, abonent usługi TlenDostęp - Pakiety będzie mógł taniej niż dotychczas korzystać ze wszystkich zasobów Internetu i dodatkowych usług oferowanych przez Portal o2.pl i Komunikator Tlen.pl.

Zależnie od podpisanej umowy użytkownik otrzyma pakiety od 5 do 30 godzin miesięcznie na połączenia z Internetem. Za pakiety internauta zapłaci od 14 do 64 złotych miesięcznie, co pozwoli na zaoszczędzenie nawet do 122 złotych w porównaniu ze zwykłym połączeniem dial-up. Opłata pobierana będzie tylko w postaci comiesięcznego abonamentu. W przypadku wybrania opcji wysyłki faktury VAT emailem, zamiast tradycyjną pocztą, użytkownik będzie miał możliwość uzyskania dodatkowej 3% bonifikaty. Dla Internautów, którzy nie będą mogli zdecydować się, który pakiet wybrać przygotowano nową usługę - TlenDostęp Plus, czyli pakiet otwarty. Umożliwi on korzystanie z Internetu i jednosekundowe naliczanie (w odróżnieniu od impulsowego), bez żadnych dodatkowych opłat. Ten sposób rozliczeń daje średnio o 8% niższe rachunki za połączenia z Internetem.

Wszyscy użytkownicy usługi TlenDostęp otrzymują również rozszerzone konto poczty elektronicznej, zintegrowane z komunikatorem Tlen.pl. W przyszłości, dla stałych użytkowników Pakietów przewidziano możliwość udzielania rabatów i korzystania z dodatkowych usług.

Usługa TlenDostęp - Pakiety jest przeznaczona tylko dla abonentów Telekomunikacji Polskiej i jest pierwszą niezależną ofertą pozwalającą na tańszy, bezpośrednio wdzwaniany dostęp do Internetu.

Wprowadzenie pakietów tańszych minut na połączenia z Internetem możliwe było dzięki stopniowej liberalizacji rynku, w której czynny udział bierze Energis Polska. Energis już w 2002 roku umożliwił Polskim Internautom łączenie się z siecią przez pierwszy ogólnopolski niezależny numer dostępowy. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom użytkownicy Internetu mogą łączyć się z zasobami sieci przez niezależną infrastrukturę Energis Polska i korzystać z dodatkowych usług oferowanych przez wirtualnych dostawców Internetu VISP.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa usługa Tlen.pl

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl