SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowa "Vita"

Miesięcznik "Vita", najpopularniejszy w Polsce magazyn o zdrowiu od numeru kwietniowego ( na rynku 18 marca 2004) będzie ukazywał się w nowej, udoskonalonej formie

Od kwietnia jeszcze więcej będzie w "Vicie" porad z zakresu profilaktyki zdrowotnej, psychologii i seksu. Wzmocnione i rozszerzone zostaną działy dietetyki i urody. W nowej "Vicie" znajdzie się jeszcze więcej porad lekarzy różnych specjalności, a także psychologów, seksuologów i dietetyków. Powstanie specjalny kącik poradniczy prowadzony przez prawnika. Rozszerzony zostanie dział nowinek ze świata medycyny. Celem nowej "Vity" będzie promowanie zdrowego stylu życia.

"Chciałabym przekonać ludzi, że zdrowie zaczyna się od dobrego samopoczucia. Dobra kondycja organizmu zależy nie tylko od trybu życia, jaki prowadzimy i leków, które przyjmujemy, ale także od tego czy zdrowe są nasze myśli, emocje, relacje z innymi ludźmi"- deklaruje nowa redaktor naczelna "Vity" Ewa Mierzejewska.

Nowa makieta autorstwa Bożeny Kalinowskiej podąża za zmianami merytorycznymi. Jest bardziej współczesna, nowoczesna i odpowiednia dla wyrobionego czytelnika jakim bez wątpienia są czytelniczki "Vity".

Z kwietniowym wydaniem miesięcznika "Vita" czytelnicy otrzymają pierwszy z serii dodatków o dietach. Będzie to praktyczny, 36 stronicowy poradnik, poświęcony diecie Michaela Montignaca.

Kampania promocyjna "Vity" będzie prowadzona w telewizji ( TVP1, TVP2, TVN), radiu, prasie oraz na nośnikach outdoorowych (mini media).

"Vita" ukazuje się w Polsce od pięciu lat. Od początku swego istnienia jest liderem wśród czasopism o tematyce zdrowotnej. Według danych ZKDP za I- XII 2003 średnia sprzedaż egzemplarzowa "Vity" wyniosła 130 420 egz.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowa "Vita"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl