SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe głosy w jesiennej ramówce Radia Roxy

Radio Roxy wprowadza dzisiaj jesienną ramówkę. Na antenę wrócą audycje autorskie, które zmienią godzinę emisji. Maciej Kasprzyk "Lexus" zostanie współprowadzącym "Propagandy", a do programu "Nocny autobus Radia Roxy" dołączy nowy kolektyw DJ-ski.

Nowe głosy w jesiennej ramówce Radia Roxy

Audycji autorskich słuchać będzie można w dni powszednie od 21.00 do 23.00 (przed wakacjami emitowano je między 20.00 a 22.00).  W poniedziałki na "Tranzytem do niebytu" zapraszać słuchaczy będą Kasia Nosowska i Paweł Krawczyk, we wtorki na "Grabaża W.P." - Krzysztof „Grabaż” Grabowski, w środy na "Miastosferę" - Novika i Lexus. W czwartki nadawana będzie audycja "Radio Maria" Marii Peszek, a w piątki - "Towary kolonialne" Mariki. Z anteny znika nadawane dotąd o 20.00 pasmo “Średni wieczór”.

Obok Maxa Cegielskiego "Roxy Propagandę" - pasmo popołudniowe stacji emitowane w godz. 18.00-21.00 - będzie od października współprowadził Maciej Kasprzyk "Lexus", który pojawi się na antenie we wtorki i w czwartki. Premierowe odcinki "Leksykonu buntowników" nadawane będą w każdy czwartek i powtarzane w niedziele po 18.00.

Do stałej ekipy kolektywów DJ-skich dołączy nowy - Mustnotsleep w składzie Kacper Peresada i Mateusz Szmigiero, który swój set grać będzie w piątki między 23.00 a 00.00.

W soboty i niedziele między 8.00 a 10.00 nadawany będzie program Patrycji Wanat "Trochę kultury". Po nim Roxy emitować będzie weekendowe wydania "Audycji słowno-muzycznej bez słów", nadawanej dotąd tylko w dni powszednie. Programu "2 Neurony i 3 Jądra" słuchać będzie można z kolei w soboty w godz. 14.00-16.00.

Z danych Radio Track wynika, że średni udział Radia Roxy w rynku w okresie od czerwca do sierpnia br. wyniósł 0,3 proc. (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe głosy w jesiennej ramówce Radia Roxy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl