SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe możliwości w Simplusie

Taryfa Easy, pakiety minut i wiadomości SMS, czat lokalizacyjny Fun Skan - to nowa oferta Simplusa

Od 23 maja br. Polkomtel SA wzbogaciła usługę bezabonamentową Simplus o nową ofertę. Składa się na nią taryfa Easy, w której przy wykorzystaniu pakietów dodatkowych minut Easy Gadka koszt minuty połączenia w ramach sieci wynosi tylko 25 gr brutto, a wysłania wiadomości SMS w pakiecie Easy SMS - 1 gr brutto. Rozszerzeniu ulega także oferta usług dodatkowych, m.in. o rozrywkową usługę lokalizacyjną Fun Skan - unikalny na polskim rynku komunikator komórkowy, umożliwiający anonimowe przesyłanie wiadomości SMS lub nawiązywanie połączeń głosowych między osobami określonego profilu znajdującymi się w niewielkiej odległości od siebie. Wszyscy nowi użytkownicy usługi Simplus otrzymują bogatszy pakiet powitalny, zawierający dwa pakiety po 50 SMS-ów na usługi Fun Skan i Xyber Mech oraz 30 elektronicznych wizytówek - czytamy w komunikacie przesłanym wortalowi Wirtualnemedia.pl.

"Wprowadzenie nowej taryfy oraz usług dodanych służy uatrakcyjnieniu  oferty  Simplus, który, przypomnijmy, był pierwszym rozwiązaniem typu pre-paid w Polsce. Cieszę się, że po raz kolejny stwarzamy naszym klientom nowe możliwości zarówno komunikacji, jak i mobilnej rozrywki, dajemy im większy wybór i swobodę - powiedział Mirosław Bielicki, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Rozwoju Rynku Polkomtel SA. - Oferujemy komunikację bez ograniczeń, opartą na innowacyjnych rozwiązaniach. Przeprowadzone przez nas badania wykazały, że są one nie tylko akceptowane, ale wręcz oczekiwane przez rynek."

Nowa taryfa Easy to:
" stała stawka za połączenia do wszystkich sieci - 78 gr brutto,
" stała stawka za SMS-y do wszystkich sieci - 20 gr brutto,
" stałe stawki za połączenia i SMS-y przez całą dobę,
" jednosekundowe naliczanie opłat już od pierwszej sekundy,
" pakiety dodatkowych tanich minut Easy Gadka w ramach sieci i do sieci stacjonarnych; koszt minuty połączenia wynosi 25 gr brutto, pakietu - 6 zł brutto; pakiet jest ważny miesiąc i obejmuje 24 minuty,
" pakiety dodatkowych tanich SMS-ów w sieci Easy SMS; koszt SMS-a wynosi 1 gr brutto, koszt pakietu - 6 zł brutto; ważny przez miesiąc pakiet obejmuje 600 SMS-ów.

W nowej ofercie Simplus na stałe do cennika włączona została również taryfa Team 7, w której obowiązuje:
" stała stawka za połączenia do wszystkich sieci - 78 gr brutto,
" stała stawka za SMS-y do wszystkich sieci - 20 gr brutto,
" Swojaki - tańsze połączenia z wybranymi 7 numerami w sieci - 39 gr brutto,
" Swojaki - tanie SMS-y z wybranymi 7 numerami w sieci - 1 gr brutto,
" jednosekundowe naliczanie opłat już od pierwszej sekundy.


Nowa oferta Simplusa to  także unikalne na rynku usługi rozrywkowe: czat lokalizacyjny Fun Skan oraz gra lokalizacyjna Xyber Mech. Fun Skan umożliwia prowadzenie z innymi użytkownikami usługi anonimowych rozmów za pośrednictwem SMS-ów oraz również za pomocą specjalnego kanału głosowego. Dzięki SMS-owym komendom, takim jak "Skan" bądź "Lista", użytkownik może otrzymać informację na temat osób przebywających w jego najbliższym otoczeniu oraz ich profilu. Koszt wysłania SMS-a wynosi tylko 6 gr brutto, zaś minuty połączenia w ramach usługi tyle co połączenia w ramach sieci.

Z taryfy Easy mogą korzystać zarówno nowi, jak  i dotychczasowi użytkownicy Simplusa. Taryfę można aktywować Krótkim Kodem *147*80#" bądź 147*Easy#". Następnie należy wcisnąć przycisk "zadzwoń". W obowiązującej promocji zmiana taryfy na Easy jest bezpłatna. Promocja obowiązuje do końca br.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe możliwości w Simplusie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl