SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe oblicze SMS

Sieć Era od 03.06.2003 rozszerza zakres usług SMS o SMS głosowy

Sieć Era od 03.06.2003 rozszerza zakres usług SMS o SMS głosowy. Pozwoli to użytkownikom sieci na wysyłanie wiadomości tekstowych z telefonu mobilnego na numery telefonii stacjonarnej. Nadana wiadomość SMS przy wykorzystaniu technologii zamiany tekstu na głos (ang. Text To Speech) będzie zamieniana w komunikat głosowy i odczytywana odbiorcy na telefonie stacjonarnym.

Nowa usługa pozwala na zwiększanie integracji systemów telekomunikacyjnych w Polsce oraz ułatwia komunikowanie się użytkowników sieci Era z użytkownikami telefonii stacjonarnej.

Aby skorzystać z usługi należy wysłać wiadomość SMS o odpowiednio zestawionej treści, podając dziewięciocyfrowy numer telefonu stacjonarnego, dla którego chcemy przesłać wiadomość, a następnie po spacji (odstępie) wpisać treść wiadomości do doręczenia. Przykład takiej treści wiadomości:

Tak przygotowaną wiadomość należy wysłać na numer 7199. Koszt przesłania wiadomości wynosi 1 zł + VAT. Wiadomość SMS może liczyć maksymalnie 160 znaków. Odbiór wiadomości SMSa Głosowego na terenie kraju jest bezpłatny.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe oblicze SMS

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl