SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe osoby w zespole Sigmy

Dziewięć osób dołączyło w ostatnim czasie do zespołu agencji PR Sigma International (Poland) Ltd.

Powiększenie zespołu wiąże się m.in. z pozyskaniem przez agencję od początku tego roku ośmiu nowych klientów. Obecnie agencja liczy łącznie 61 osób, w tym 50 na etacie.

Account Managerem w zespole obsługi klientów z branży nowoczesnych technologii został Arkadiusz Piasek. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, pracował jako dziennikarz w wydawnictwie IDG Poland, a następnie, przez ponad 2 lata, jako PR Manager w firmie Asus Polska.

Account Managerem w zespole obsługi klientów z branży FMCG została Małgorzata Kink. Ukończyła SGH w Warszawie, ma 5-letnie doświadczenie w public relations, m.in. pracowała w kilku agencjach PR.

Junior Account Managerem w zespole obsługi klientów z branży usług została Julita Żylińska-Imiołek. Ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych UW, ma ponad 2-letnie doświadczenie w PR – w Biurze Prasowym Ministerstwa Gospodarki, pracowała także jako doradca personalny oraz Product Manager w firmie Levi-Strauss.

Account Executive w tym samym zespole została Joanna Kontkiewicz-Studzińska. Ma blisko 2-letnie doświadczenie w PR. Ukończyła SGH w Warszawie, pracowała w branży turystycznej i w agencji PR.

Junior Account Managerem w zespole obsługi korporacyjnej i public affairs została Agnieszka Żórawińska. Ukończyła Wyższą Szkołę Komunikowania i Mediów Społecznych im. Jerzego Giedroycia oraz Instytut Stosowanych Nauk Społecznych UW.  Pracowała w firmach Rank Xerox i Unident.

Junior Account Managerem w tym samym zespole została Marta Gojżewska. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Podyplomowe Studium PR przy UW i PAN w Warszawie, pracowała przez blisko 2 lata w Biurze Reklamy S.A., zajmując się organizacją targów i konferencji.

Junior Account Managerem w tym samym zespole została Marta Sztandarska. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji UW. Od roku 2000 współpracowała z agencją.

Account Executive w tym samym zespole została Marta Gołębiewska. Ukończyła Olympus Szkołę Wyższą in. R. Kudlińskiego. Pracowała w firmach z branży finansowo-ubezpieczeniowej.

Junior Account Executive w zespole Biura Kwiatowego Holandia została Joanna Zimnoch. Ukończyła wydział filologii angielskiej Uniwersytetu w Białymstoku, pracowała w ZPC Mieszko S.A.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe osoby w zespole Sigmy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl