SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe pakiety dla klientów indywidualnych w Orange. Ceny od 94,96 do 159,88 zł

Rodzinny, Komfortowy i Wygodny to nazwy nowych pakietów oferowanych przez Orange usług dla użytkowników domowych. - Zgodnie z nowymi zasadami komunikacji marki Orange, produkty są osadzone w zrozumiałych dla klientów kontekstach - podkreśla operator.

Article

Najtańszy, kosztujący 94,96 zł Pakiet Rodzinny obejmuje nielimitowane rozmowy i wybrane smartfony za 0 zł, połączenie internetowe w ramach Neostrady o przepustowości do 10 Mb/s, 61 kanałów telewizyjnych (w tym 7 w technologii HD) oraz telefon domowy z rozmowami bez limitu na numery stacjonarne w Polsce i krajach UE.

W Pakiecie Komfortowym użytkownicy oprócz nielimitowanych rozmów komórkowych i stacjonarnych otrzymają Neostradę o prędkości do 80 Mb/s oraz 90 kanałów TV (27 z nich w HD). Za ten pakiet trzeba zapłacić 157,97 zł.

Najdroższa z nowych propozycji Orange (159,88 zł miesięcznie) to Pakiet Wygodny. Nie ma w nim dostępu do telewizji ani nielimitowanych rozmów na numery stacjonarne, jest natomiast Neostrada do 80 Mb/s, internet mobilny z limitem 10 GB oraz nielimitowane połączenia komórkowe i wybrane smartfony za 0 zł.

W komunikacie operator podkreśla, że klienci do istniejących pakietów mogą dokupić dodatkowe usługi z innych pakietów, na przykład oferty głosowe lub wybrane tematyczne kanały telewizyjne. Orange zaznacza także, że poszczególne składniki pakietów zostały dobrane w taki sposób, by spełniały sygnalizowane przez użytkowników potrzeby. Same produkty są z kolei, według operatora, osadzone w zrozumiałych dla klientów kontekstach zgodnie z nowymi zasadami komunikacji marki Orange (więcej na ten temat).

Wykorzystywane przez Orange w nowych pakietach określenie „smartfony już za 0 zł na start” wzbudziło niedawno wątpliwości Komisji Etyki Reklamy. Komisja uznała, że podobne hasła wprowadzają konsumentów w błąd oraz nadużywają zaufania odbiorców poprzez jednoznaczną sugestię braku opłaty za telefon komórkowy (zobacz szczegóły).

Na koniec ub. r. liczba klientów Orange wynosiła 15,6 mln, operator zanotował w 2014 r. 12,2 mld zł przychodów, o 4,5 proc. mniej w porównaniu z rokiem 2013 (więcej informacji tutaj).

Dołącz do dyskusji: Nowe pakiety dla klientów indywidualnych w Orange. Ceny od 94,96 do 159,88 zł

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Torn
cuda na patyku..to ja wolę za 50 zeta mieć śmigający net i tv w gigakablówce. a telefon po taniości w jakiejkolwiek sieci
odpowiedź