SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe pasmo muzyczne, audycja Marka Piekarczyka oraz Robert Mazurek i Marcin Zaborski jesienią w RMF FM

Autorska audycja wokalisty TSA Marka Piekarczyka, dwie rozmowy dziennie: poranna Roberta Mazurka i popołudniowa Marcina Zaborskiego oraz nowe pasmo muzyczne to nowości w jesiennej ramówce RMF FM.

Article

Istotnym elementem jesiennej ramówki RMF FM będą nowe programy muzyczne. Od września br. do zespołu RMF FM dołączy Marek Piekarczyk, znany muzyk, wokalista zespołu TSA. Poprowadzi autorski program zatytułowany „Buntownik z wyboru”, który będzie nadawany w każdą niedzielę od godz. 15.00 do 17.00. Emisja premierowego odcinka audycji Piekarczyka - 4 września br.

Z kolei dzień wcześniej, 3 września br., na antenie RMF FM zadebiutuje inny nowy program „Przebój za przebojem”. Nadawany będzie w soboty od godz. 15.00 do 19.00, a poprowadzą go Joanna Meus i Marcin Jędrych. W audycji prezentowane będą największe hity RMFonu.

Jesień w RMF FM to także nowe programy publicystyczne. Od poniedziałku do piątku będzie można wysłuchać na antenie stacji dwóch rozmów dziennie. Będą to: „Poranna rozmowa w RMF FM” Roberta Mazurka (nadawana będzie w dni powszednie po „Faktach” o godz. 8.00) oraz „Popołudniowa rozmowa w RMF FM” Marcina Zaborskiego, poprzednio związanego z radiową Trójką (od poniedziałku do piątku po godzinie 18.00).

W paśmie porannym „Wstawaj, szkoda dnia”, nadawanym w dni powszednie od godz. 5.30 do 9.00, pojawi się nowa zabawa „10 tysięcy na dzień dobry w RMF FM”. Codziennie prowadzący to pasmo (Kamil Baleja, Przemysław Skowron i Mariusz Kałamaga) będą podawać szczęśliwy numer PESEL. Jeśli będzie to numer któregoś ze słuchaczy RMF FM, zdobędzie on 10 tysięcy złotych.

Od września br. w paśmie popołudniowym „Lepsza połowa dnia”, nadawanym od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 18.00 pojawią się nowi prowadzący. Będą to: Robert Karpowicz i Jacek Tomkowicz. Do tej pory pasmo to prowadził Kamil Baleja z Katarzyną Wilk, która odeszła ze stacji. Do sobotniego, porannego pasma „Wolno wstać” (emisja od godz. 6.00 do 10.00) dołączy w roli prowadzącego Maciej Dowbor, który na antenie RMF FM pojawiał się już w ciągu ostatnich dwóch lat, m.in. w programie „Rozmowy w biegu”.

Tej jesieni na antenie RMF FM będzie można słuchać także stałych pozycji, znanych z poprzednich ramówek stacji. Będą to m.in. pasmo przedpołudniowe „Byle do piątku” (nadawane w dni powszednie od godz. 9.00 do 14.00) oraz „Poplista Plus” Darka Maciborka (emisja od poniedziałku do czwartku od 19.00 do 23.00). Darek Maciborek i Marcin Jędrych poprowadzą dodatkowo nową audycję „Poplista Impreza”, której będzie można słuchać w piątki od godz. 19.00 do 24.00.

Do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączają Aleksandra Filipek i Ryszard Starosta (oboje związani ostatnio z krakowską Radiofonią). Filipek poprowadzi weekendowe pasmo nocne „Dobrze zagrane” od godz. 24.00 do 4.00, z kolei Ryszard Starosta poprowadzi w RMF FM pasmo nocne w dni powszednie.

Według badania Radio Track od maja do lipca br. udział RMF FM w rynku radiowym wyniósł 25,1 proc.

Dołącz do dyskusji: Nowe pasmo muzyczne, audycja Marka Piekarczyka oraz Robert Mazurek i Marcin Zaborski jesienią w RMF FM

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Piotr
Nic nowego ramówka praktycznie od 10 lat niezmienna. Co roku tylko prowadzący wymieniają sie pasmami. Szkoda tylko Piekarczyka, bo i tak będzie musiał grać muzykę zgodnie z playlista rmfu, a nawet jeśli poleci poleci coś spoza niej to później po raz milionowy usłyszymy Simply the best...
odpowiedź
User
Frans
Hehehe RMF chce mieć swoich Michalowskiego i Korosciela popołudniu i kasą przyciągnąć do poranka. Trochę to słabe.
odpowiedź
User
fan starego RMF-u
Wow, świetna wiadomość o audycji autorskiej Marka Piekarczyka! :) Tytuł audycji „Buntownik z wyboru” może świadczyć o tym, że będzie w tej audycji puszczał muzykę niekomercyjną! ;) Na pewno chętnie słucham i mam nadzieję, że wprowadzenie tej audycji to jest pierwszy krok do powrotu starego dobrego RMF-u, który skończył się po 2000 roku. Bardzo tęsknie za tamtym starym RMF-em, który miał kiedyś fantastyczne audycje autorskie, a nie zapętlony odtwarzacz muzycznej szmiry z komputerowej playlisty. Wprawdzie już od 16 lat RMF FM jest do niczego, ale ja wciąż nie straciłem nadziei i wciąż wierzę, że tamtem stary RMF jeszcze kiedyś wróci i znowu będę go namiętnie słuchał, tak jak w latach 90-tych. :)
odpowiedź