SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe plany dla Klientów biznesowych TP

Telekomunikacja Polska wprowadziła do oferty dwa nowe, rozliczane sekundowo plany taryfowe: uniwersalny tp biznes profit oraz jednastawka tp biznes profit

W obu planach abonament, z pulą 200 minut na rozmowy lokalne i  międzystrefowe, kosztuje 69 zł netto (84,18 z VAT).  Firmy korzystające z planu uniwersalnego tp biznes profit dla łączy analogowych, po wykorzystaniu puli połączeń  zawartych w abonamencie, za minutę połączenia lokalnego zapłacą 0,10 zł (0,12 zł z VAT), a za
minutę połączenia  międzystrefowego 0,18 zł (0,22 zł z VAT).

Natomiast Klienci planu jedna stawka tp biznes profit za 1 minutę połączenia lokalnego i międzymiastowego zapłacą  jednakową cenę - 0,14 zł (0,17 zł z VAT).

W obu planach tyle samo kosztuje minuta połączenia do sieci komórkowych 0,85 zł (1,04 zł z VAT) oraz za granicę  0,60 zł (0,73 zł z VAT) - do krajów UE, USA, Kanady i Australii.

Jeśli Klient nie chce skorzystać z puli 200 minut na rozmowy lokalne i międzymiastowe może wybrać ten sam plan z  niższym abonamentem - 55 zł netto (67,10 z VAT).

Klienci korzystający z łączy cyfrowych ISDN mogą wybrać jedną z nowych taryf w planie uniwersalnym tp biznes. W  zależności od wybranego profilu mogą mieć w abonamencie 300 minut połączeń (profil profit) lub nawet od 1500 do  3000 minut (jeden z profili profit pro).

TP konsekwentnie odchodzi od rozliczania połączeń opartych na jednostkach taryfikacyjnych (impulsach).  Jednocześnie rozszerza ofertę bardziej korzystnych dla Klientów sekundowych planów telefonicznych - czytamy w informacji przesłanej wortalowi Wirtualnemedia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe plany dla Klientów biznesowych TP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl