SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe pozycjonowanie agencji IQ Marketing

Agencja IQ Marketing stworzyła w ramach swoich struktur kilka podmiotów oferujących usługi w kluczowych obszarach marketingu - ATL, BTL, On-Line i Experiential Marketing.

Nowe pozycjonowanie agencji IQ Marketing

Nowe podmioty działają pod parasolem agencji IQ Marketing, której aktualny brand claim brzmi: “United Marketing Agency”. Każdy z podmiotów posiada własną identyfikację wizualną, w tym stronę internetową oraz może rozwijać się pod własną marką.

W skład United Marketing Agency wchodzą: AtomClick - dział interactive, Planet Event - dział experiential marketing, Best Score w który przekształcił się dział BTL agencji oraz Big Idea, które odpowiada za działania ATL.

Dodatkowo agencja będzie rozwijała autorskie usługi. Aktualnie są to: Save Trees, wydawnictwa w Internecie oparte na autorskim silniku EcoPublishingOnline oraz istniejące od 2005 roku usługi Network Sampling i Redemption House (wydawanie nagród i sampli w sieci Inmedio i Relay).

„Nowa strategia IQ Marketing jest wynikiem analizy potrzeb rynku. Wierzymy, iż dzięki tak zorganizowanej strukturze staniemy się prawdziwym partnerem dla naszych klientów, którzy otrzymają rozwiązania z wykorzystaniem wszelkich dostępnych kanałów komunikacji. W samej agencji oznacza to jasny podział kompetencji i w dalszej perspektywie możliwość przekształcenia nowych marek w niezależne podmioty” - powiedział Łukasz Lewandowski, general manager IQ Marketing.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe pozycjonowanie agencji IQ Marketing

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kliminek001
Agencja [b]Relay recruitment[/b] z Leeds, główna siedzibą w Bradford- szczerze nie polecam, podobnież jeszcze parę miesięcy temu wszystko było inaczej, ale obecnie ta właśnie agencja to jeden wielki przekręt!!! Co tydzień są problemy z wypłatą kasy, zawsze komuś coś się nie zgadza (zaginione godziny, nie wypłacane Over Timy). Mają taki burdel w biurze, że potrafią zagubić dokumenty takie jak paszport. Trzeba się prosić i przypominać o pay slipy i pieniądze. Obiecują sprostowania, wyrównania, ale zazwyczaj mają nas gdzieś.
Przestrzegam też przed Polką (Agnieszka), która tam pracuje. Jest dwulicowa, nierzetelna, roztrzepana. Na początku słodziutka, sympatyczna, czaruje, nazywa swoich nowych rekrutów "bąbelkami" :) itp.. Kiedy zaczyna się z nią pracować, a przecież ona dostaje pieniądze za to. że my harujemy w dzień i w nocy, traktuje ludzi jak śmieci. Trudno się z nią skontaktować, nie odbiera telefonów, olewa nasze sprawy, zgłoszenia o nieprawidłowościach.
8 8
odpowiedź