SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe produkty sponsoringowe w ofercie Premium TV

TVN Media w ramach oferty Premium TV wprowadza na rynek nowe produkty sponsoringowe. Dotychczasowe formy zakupu sponsoringów zostały wzbogacone o nowe pakiety kontekstowe, demograficzne oraz zasięgowe.

Article

Z początkiem grudnia br. klienci Biura Reklamy TVN Media mogą, w zależności od celu kampanii, skorzystać z gotowych narzędzi mediowych, umożliwiających wykorzystanie sponsoringu jako efektywnego kosztowo i komunikacyjnie sposobu promowania marki.

Nowa oferta sponsorska TVN Media obejmuje możliwość wzmocnienia wizerunku marki poprzez sponsoring wybranego formatu telewizyjnego (sponsoring mono), komunikację marki w określonym kontekście (multisponsoring kontekstowy) oraz precyzyjne dotarcie z przekazem do określonej grupy celowej (multisponsoring demograficzny).

Pakiety kontekstowe umożliwiają zaplanowanie z wyprzedzeniem kampanii sponsoringowej opartej na konkretnej tematyce.  Przewidują zakup programów w najbardziej poszukiwanych na rynku kategoriach tematycznych, takich jak kulinaria, motoryzacja, moda i uroda, kino kobiece i seriale, kino męskie i seriale oraz rozrywka młodzieżowa.

Multisponsoringi demograficzne skupiają stacje o najwyższym indeksie dopasowania do grup o największym potencjale zakupowym - wielkomiejskich grup zarówno ogólnych, jak i kobiecych, czy męskich, dzięki czemu dotarcie do kluczowych grup odbiorców marki staje się prostsze.

- Dzięki nowym pakietom reklamodawcy będą mogli w pełni wykorzystać bogaty potencjał programowy stacji reprezentowanych przez Premium TV, a także w sposób efektywny dotrzeć do wybranych grup docelowych - przekonuje Marcin Idzik, dyrektor działu sprzedaży TVN Media.

Premium TV jest częścią biura reklamy TVN Media. Oferta Premium TV przeznaczona dla reklamodawców obejmuje 48 kanałów telewizyjnych, których udział w październiku br. wyniósł 23,4 proc. w grupie 16-49 (dane: Nielsen Audience Measurement).

Dołącz do dyskusji: Nowe produkty sponsoringowe w ofercie Premium TV

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl