SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe rady programowe TVP w Kielcach i Gorzowie

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji powołała nowe rady programowe oddziałów Telewizji Polskiej w Kielcach i Gorzowie Wielkopolskim.

Siedziba Telewizji Polskiej, fot. PAP / Paweł KulaArticle

W skład rady programowej TVP Kielce zostali powołani: Grzegorz Dorobek, Arkadiusz Maj, Łukasz Mucha, Agata Wojda (rekomendowani przez Klub Parlamentarny PO), Dariusz Kozak, Magdalena Kusztal-Solarz, Andrzej Pruś (rekomendowani przez Klub Parlamentarny PiS), a także Dariusz Detka (popierany przez PSL), Piotr Urbański (popierany przez SLD), Jacek Wosłowicz (popierany przez Zjednoczoną Prawicę) oraz pięć osób rekomendowanych przez członków KRRiT: Stanisław Chałupczak, Paweł Gągorowski, Małgorzata Kaczmarek, Tomasz Kordeusz i Andrzej Kościołek.

Do rady programowej oddziału TVP w Gorzowie Wielkopolskim Klub Parlamentarny PO rekomendował Mirosława Gancarza, Jarosława Kaszkowiaka, Sławomira Kordyjalika, Joannę Malon, a z rekomendacji Klub Parlamentarnego PiS znaleźli się tam Robert Jałowy, Zbigniew Kościk i Bożena Pierzgalska. Poza tym w skład rady weszli: Maciej Szykuła (rekomendowany przez Klub Parlamentarny PSL), Joanna Kasprzak-Perka (rekomendowana przez Klub Poselski SLD), Artur Zasada (rekomendowany przez Klub Parlamentarny Zjednoczona Prawica) oraz Dariusz Dzięgielewski, Joanna Frejman, Waldemar Gruszczyński, Mirosław Rataj i Jan Tomaszewicz (rekomendowani przez członków KRRiT).

Dołącz do dyskusji: Nowe rady programowe TVP w Kielcach i Gorzowie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl