SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe stoiska Ergo Hestia w centrach handlowych

1 września zostaną otwarte kolejne punkty sprzedaży Ergo Hestia w centrach handlowych - we Wrocławiu oraz w Gdańsku. Tego typu stoisk Ergo Hestia posiada już jedenaście.

Premiera we Wrocławiu, dublet w Gdańsku - właśnie w tych miastach wkrótce rozpoczną działalność nowe stoiska Ergo Hestii w centrach handlowych. Otwierają one już drugą dziesiątkę tego typu hestyjnych punktów sprzedaży. Obowiązkowa wstęga na stoisku numer jedenaście zostanie przecięta już w najbliższy czwartek, pierwszego września, we Wrocławiu. Znajduje się ono w tamtejszym Centrum Handlowym Renoma, przy wrocławskiej Galerii Centrum. Stoisko dwunaste już za tydzień, w poniedziałek, będzie mogło obsługiwać klientów w Gdańsku, w Centrum Alfa.
W tym mieście jest to już drugi punkt, obok Centrum Handlowym Madison.

– Polacy coraz więcej czasu spędzają na zakupach w centrach handlowych. Patrząc na wewnętrzne statystyki centrów i hipermarketów można śmiało mówić o modzie i trendzie kształtującym nawyki zakupowe Polaków. W oparciu o plany rozwoju kolejnych galerii, centrów i hipermarketów specjaliści twierdzą, że rynek nasyci się nieprędko. Chcemy być blisko naszych klientów, ułatwiając im dostęp do naszej oferty – prostych, szybkich ubezpieczeń, profesjonalnej obsługi i fachowej informacji. Na naszych firmowych stoiskach klienci mogą również liczyć na ciekawe promocje i oferty specjalne. Punkty sprzedażowe w galeriach handlowych to również atrakcyjna forma rozwoju dla agentów, którzy zyskują profesjonalnie wyposażone biuro w najlepszym punkcie miasta, dostęp do masowego klienta oraz szerokie wsparcie promocyjne. Choć na Zachodzie z powodzeniem wykorzystuje się ten kanał dystrybucji, w Polsce nadal jesteśmy jedyni. Chcemy uczynić z tego naszą przewagę konkurencyjną również w aspekcie pozyskiwania fachowych doradców ubezpieczeniowych – powiedziała "Briefowi" Katarzyna Dudzin, rzecznik prasowy Ergo Hestia.

Równolegle z początkiem roku szkolnego rozpoczyna się w całej Polsce III edycja konkursu Artystyczny Indeks Hestii. Konkurs ten odbywa się równolegle w dziewiętnastu regionach Polski. Uczestniczą w nim średnie szkoły plastyczne zaproszone przez przedstawicielstwa terenowe sopockiego ubezpieczyciela. Wyłoniona w ten sposób grupa najzdolniejszych licealistów będzie miała zapewniony pobyt i udział w warsztatach plastycznych, prowadzonych przez wybitnych akademickich profesorów malarstwa i rzeźby. Warsztaty odbędą się wczesną wiosną 2006r. w Sopocie. Dla ich najlepszego uczestnika przewidziano nagrodę wyjątkową - wstęp wolny na studia na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. W I edycji konkursu zwyciężyła Dominika Jurczyk z Kielc, w II - Justyna Dziechciarska z Nałęczowa.
Inspiracją do organizacji konkursu stał się sukces wcześniejszego przedsięwzięcia Grupy Ergo Hestia prowadzonego we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Gdańsku - konkursu Artystyczna Podróż Hestii. Co roku wybierany jest w nim najzdolniejszy student Akademii, który w nagrodę spędza - jako stypendysta Hestii - miesiąc w Nowym Jorku. Odbyły się już cztery edycje tego konkursu. Tegoroczny laureat - Marek Wrzesiński - do Nowego Jorku wyjeżdża już za 2 tygodnie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe stoiska Ergo Hestia w centrach handlowych

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl