SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe taryfy biznesowe w sieci Era

Od 15 maja Polska Telefonia Cyfrowa wprowadza dla klientów instytucjonalnych nowe taryfy - Nowy Pakiet Biznes i Nowy Pakiet Biznes Firma.

W ramach oferty Nowy Pakiet Biznes, wybierając jedną z 6 taryf w cenie od 10 do 390 PLN netto, abonenci otrzymują pakiet wartościowy tej samej wysokości na rozmowy i wszystkie usługi telekomunikacyjne.

Nowe taryfy to:
- od 0,49 gr. za rozmowy do wszystkich sieci;
- 0,20 gr. za rozmowy do sieci Era;
- 0,39 gr. za połączenia międzynarodowe na telefony stacjonarne i 0,79 gr. na telefony komórkowe do wybranych krajów;
- możliwość wybrania do 10 numerów w sieci Era i na telefony stacjonarne z ceną połączenia 0,10 gr.;

W promocji, w zależności od wybranej taryfy, abonenci otrzymają dodatkowy pakiet od 40 do 800 darmowych minut miesięcznie do sieci Era oraz połączenia za 1 gr. za minutę z 10 wybranymi numerami w sieci Era.

Wybierając ofertę Nowy Pakiet Biznes Firma (NPBF) firma dowolnie zarządza jednym wspólnym budżetem. W zależności od zadeklarowanej kwoty klienci korzystać mogą z jednej z trzech taryf: NPBF 2000 – od 500 do 2000 PLN netto, NPBF 5000 – od 2100 do 5000 PLN netto lub NPBF Top od 5100 PLN netto. W trakcie trwania umowy można dokonać aktywacji nowych numerów i wykorzystywać je w ramach wcześniej deklarowanej kwoty. Niewykorzystany budżet przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy.
W zależności od wybranej taryfy koszt jednej minuty wynosi od 0,49 do 0,55 PLN netto, a klienci otrzymują do wykorzystania budżet na wymianę telefonów w wysokości trzykrotności deklarowanej kwoty miesięcznych wydatków.

Dodatkowo na wszystkich obecnych i przyszłych abonentów czeka specjalna oferta – „sprawdź sam, zawsze lepsza oferta”. Przedstawiając swój aktualny rachunek klient otrzyma propozycję obniżenia wysokości rachunku przy zachowaniu tej samej ilości minut, lub większy pakiet minut przy zachowaniu tej samej wysokości rachunku - podano w komunikacie przesłanym do portalu Wirtualnemedia.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe taryfy biznesowe w sieci Era

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl