SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe taryfy dla klientów sieci Era

Nowa propozycja TAKAjakTY to rozliczanie zgodnie z zasadą "rozmawiasz więcej - płacisz mniej"

Nowe taryfy dla klientów sieci Era

Wielu użytkowników telefonów ma problemy z zaplanowaniem czasu rozmów telefonicznych w kolejnych miesiącach, a co za tym idzie z wyborem odpowiedniego planu taryfowego - wykazują badania konsumenckie. Część klientów preferuje taryfę z wliczonymi minutami, część natomiast - bez wliczonych minut, za to z niższym abonamentem i niższymi stawkami.

Można zaobserwować tendencję, że np. w okresie świąt rachunki telefoniczne rosną, a w okresie urlopowym maleją. Sieć Era wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, wprowadzając pierwsze w polskich sieciach komórkowych takie rozwiązania taryfowe.

Nowa propozycja TAKAjakTY to rozliczanie według stawki malejącej, opracowanej zgodnie z zasadą "rozmawiasz więcej - płacisz mniej". System pozwala czerpać korzyści z częstych połączeń telefonicznych oraz pozostawia swobodę dzwonienia z częstotliwością, jakiej akurat użytkownik potrzebuje.

Tańsze połączenia obowiązują już w przedziale 31-60 minut zsumowanych rozmów wychodzących miesięcznie, powyżej 61 minut połączenia stają się jeszcze tańsze.

Po raz pierwszy w Polsce, tak ogromna liczba minut wliczonych w abonament będzie dostępna od 6 maja tylko w sieci Era. Wśród abonentów zwiększa się grupa osób, dla których telefon komórkowy staje się najważniejszym narzędziem komunikacji. Abonamenty nowych taryf Moja 500 VIP (skierowanej dla abonentów prywatnych) oraz Biznes 500 VIP (przeznaczonej dla abonentów biznesowych) wynoszą 330 zł netto (402, 60 zł brutto). Po przekroczeniu limitu minut wliczonych, następne kosztują 60 groszy netto (73 groszy brutto). Koszt wysyłanych SMS-ów to tylko 29 groszy brutto.

W przypadku taryfy Moja 500 VIP, minuty wliczone w abonament są wymienne z SMSami (500 minut/2000 SMSów).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe taryfy dla klientów sieci Era

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl