SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe taryfy z naliczaniem sekundowym

Tele2 Polska wprowadza trzy nowe taryfy z naliczaniem połączeń z sekundową dokładnością.

12.07.2005 r oferta połączeń telefonicznych firmy Tele2 Polska dla klientów indywidualnych została wzbogacona o Cennik Sekundowy dla Klientów Indywidualnych. W nowej ofercie jedna minuta połączenia lokalnego w dni powszednie w godzinach 8.00 - 22.00 oraz połączenia międzymiastowego w dni powszednie po 18.00 i przez całą dobę w weekendy i święta, kosztuje 0,08 zł netto (0,1 zł z VAT). Minuta połączenia lokalnego po godzinie 22.00 kosztuje zaledwie 0,033 zł netto (0,04 zł z VAT). Opłata za rozpoczęcie połączenia w tym planie taryfowym wynosi 0,19 zł z VAT (w TP 0,20 zł z VAT). Opłata inicjacyjna nie jest naliczana w przypadku połączeń lokalnych w weekendy i święta oraz przy połączeniach międzymiastowych w dni powszednie po godzinie 18.00 i przez całą dobę w weekendy i święta.

Z kolei oferta Tele2 dla klientów biznesowych została poszerzona o dwa nowe, sekundowe plany taryfowe - Cennik Sekundowy dla Biznesu oraz Cennik Sekundowy dla Biznesu 115. 

W Cenniku Sekundowym dla Biznesu przez całą dobę obowiązują płaskie stawki za połączenia lokalne (0,08 zł netto), międzymiastowe (0,18 zł netto) i na telefony komórkowe (0,81 zł netto). Opłata za rozpoczęcie połączenia wynosi 0,10 zł netto.
Dla klientów biznesowych, których miesięczne rachunki za połączenia w Tele2 sięgają 115 złotych netto, skierowany jest Cennik Sekundowy dla Biznesu 115. W ramach tego planu taryfowego połączenia minuta połączenia lokalnego kosztuje jedynie 0,07 zł netto a połączenia międzymiastowego 0,15 zł netto.

- Nowe plany taryfowe są po pierwsze odpowiedzią na potrzeby klientów oraz nowe oferty byłego monopolisty. Jednak w przeciwieństwie do TP zdecydowaliśmy się umożliwić klientom wybór pomiędzy planami impulsowymi a sekundowymi. Ponadto klient nie musi ponosić dodatkowej opłaty miesięcznej - powiedział Piotr Nesterowicz, dyrektor generalny Tele2 Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe taryfy z naliczaniem sekundowym

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl