SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe twarze w casusBTL

casusBTL powiększa zespół odpowiedzialny za obsługę branży farmaceutycznej.

Od sierpnia 2005 roku do agencji casusBTL event&direct marketing do działu zajmującego się obsługą branży farmaceutycznej dołączyły dwie nowe osoby - Radek Szwankowski oraz Paweł Łakomy.

Szwankowski zajął stanowisko PR Account Managera. Odpowiadać będzie za tworzenie oraz koordynowanie wizerunku produktów farmaceutycznych, tworzenie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z mediami, organizowanie i prowadzenie konferencji prasowych oraz spotkań tematycznych, przygotowywanie notatek prasowych, artykułów tematycznych.

Radek Szwankowski jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie po uzyskaniu tytułu magistra politologii ukończył Podyplomowe Studium Public Relations. Doświadczenie zawodowe zdobywał podczas praktyki dziennikarskiej w Radiu Merkury S.A. oraz pracy w Biurze Prasowym Urzędu Miasta Poznania. Pracując natomiast w firmie Polpharma poznał zasady funkcjonowania rynku farmaceutycznego.
Oprócz PR interesuje się szeroko rozumianą polityką oraz stosunkami międzynarodowymi.

Paweł Łakoma natomiast objął funkcję Medical Event Managera. Odpowiadać będzie za kompleksową organizację (opracowanie koncepcji oraz obsługę) eventów dla branży farmaceutycznej.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu specjalności Promocja i PR. Swoje kwalifikacje i wiedzę podnosił na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu jako student SUM specjalności Ekonomika Pracy i  Zarządzanie Kadrami.
Ponadto w latach 1993-2001 był reprezentantem Polski w kajakarstwie. Uczestniczył w Igrzyskach Olimpijskich w Atlancie i Sydney. W roku 1999 zdobył tytuł V-ce mistrza Świata w konkurencji K-4 200m.
Po zakończeniu kariery sportowej pracował w branży farmaceutycznej.
Interesuje się PR i psychologią stosowaną, akwarystyką i wszelkimi aktywnymi formami ruchu, zwłaszcza pływaniem i narciarstwem biegowym.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe twarze w casusBTL

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl