SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe wcielenie "Nowej Fantastyki"

W lipcu ukaże się 250 numer pisma "Nowa Fantastyka"

W ciągu ponad 20 lat istnienia "Nowa Fantastyka" stworzyła własną szkołę krytyki literackiej i filmowej, pokazywała plakat i komiks fantastyczny - polski i światowy. Od niedawna "Nowa Fantastyka" zmieniła się na bardziej nowoczesne pismo, chcąc przyciągnąć nową generację czytelników. Redaktorzy pisma, aby przybliżyć się do matriksowskiej rzeczywistości, wcielili się w jej bohaterów. Efekt ten można zobaczyć na okładce 250 numeru Nowej Fantastyki. W numerze tym znajdzie się również dużo atrakcji, między innymi IQ250- quiz z nagrodami .

"Nowa Fantastyka" wciąż bogata literacko w marcu br. zmieniła się na pismo bardziej nowoczesne. Zmieniła się oprawa graficzna, odświeżona została formuła miesięcznika, unowocześniono makietę magazynu, a większa ilość kolorowych strony, pozwala na lepszą prezentacje wielu materiałów m.in. filmów fantastycznych czy ciekawostek ze świata.

Pismo powstało dzięki staraniom polskich fanów fantastyk - mówi obecny redaktor naczelny NF Maciej Parowski.

Nowa Fantastyka od wielu lat ma stałych i bardzo wiernych czytelników i z myślą o nich właśnie sama treść miesięcznika nie uległa radykalnym zmianom. Wszystkie zaś zmiany graficzne powstały z myślą o młodym pokoleniu, którego wymaganiom estetycznym mamy nadzieję sprostać. W najbliższej przyszłości zostaną uruchomione dwie strony internetowe związane z pismem, zawierające wiele atrakcji dla miłośników tego gatunku.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe wcielenie "Nowej Fantastyki"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl