SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowe władze Stowarzyszenia Branży Eventowej, prezesem Marta Dunin-Michałowska

Stowarzyszenie Branży Eventowej wybrało nowe władze. Prezesem na kolejną kadencję została Marta Dunin-Michałowska (prezes Mea Group), do zarządu weszli Żaneta Berus (Ptak Warsaw Expo), Renata Razmuk (Social Connect Group), Marcin Stefański (Expo Mazury) i Piotr Wojdat (Evenea). Z zarządem pożegnały się Olga Krzemińska-Zasadzka i Anna Nowakowska.

Zmiany przeprowadzono podczas walnego zgromadzenia członków SBE, 11 grudnia br. w Warszawie. Kadencja nowo wybranych władz potrwa przez najbliższe trzy lata.

- Rola i profesjonalizm polskiej branży spotkań rośnie. Obserwujemy powrót klientów do tej formy komunikacji marketingowej, a także dużą otwartość firm na realizację niezwykłych wydarzeń. Niezbędne jest oferowanie najwyższej jakości, kreatywnych wydarzeń, czyli współpraca z ekspertami w dziedzinie eventów. Takich właśnie ekspertów skupia SBE i jesteśmy dumni, że możemy ich reprezentować, korzystać z ich wiedzy i doświadczenia w ramach naszych szkoleń, konferencji i Studium Event Managementu” - mówi Marta Dunin-Michałowska, prezes zarządu SBE.

Z zarządem SBE rozstają się Olga Krzemińska-Zasadzka (wiceprezes) i Anna Nowakowska (członek zarządu ds. edukacji), które we władzach związku zasiadały od jego powołania. Obie zdecydowały się nie kandydować na kolejną kadencję, pozostają jednak w strukturach stowarzyszenia.

Nowe władze stawiają przed sobą kilka celów - dalszy rozwój organizacji, wspieranie działań edukacyjnych oraz kolejne inicjatywy na rzecz współpracy branży z przedstawicielami klientów. SBE uczestniczy w pracach nad Białą Księgą Branży Komunikacji Marketingowej oraz konsultacjach ustawy o usługach turystycznych. We współpracy z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego organizacja prowadzi Studium Event Managmentu, a także liczne szkolenia popularyzujące event jako narzędzie komunikacji marketingowej.

 

 

Dołącz do dyskusji: Nowe władze Stowarzyszenia Branży Eventowej, prezesem Marta Dunin-Michałowska

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl