SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowe wydanie "Podróży"

"Podróże" z "Adrenaliną"

Lipcowy numer "Podróży" ukaże się z bezpłatnym dodatkiem o sportach ekstremalnych - "Adrenalina". Na 32 stronach opisano 26 dyscyplin wodnych, naziemnych i powietrznych. "Podróże" pokazują, że każdy może spróbować i zakosztować trochę adrenaliny. Nie zabraknie także informacji praktycznych o najlepszych miejscach do uprawiania takich sportów, cenach oraz wypożyczalniach sprzętu i organizatorach kursów.

Dodatek "Adrenalina" został przygotowany tak, by wygodnie było wybrać ulubiony rodzaj aktywności: na wodzie, ziemi i powietrzu. Opisane zostały także trzy dyscypliny, które w tym rozróżnieniu nie mieściły się. Autorzy, którzy sami próbowali każdego z polecanych sportów, przekonują, że wszystkie prezentowane dyscypliny są dostępne dla każdego człowieka choćby o przeciętnej sprawności fizycznej. Zabawy ekstremalne to dobry sposób na relaks umysłu - zapewniają.

Nowe pomysły redakcji "Podróży" na dodatki tematyczne, takie jak "Adrenalina" czy "Austria", wzbudzają coraz większe zainteresowanie reklamodawców. W tym roku magazyn osiągnął najwyższą wśród pism podróżniczych dynamikę wzrostu przychodów reklamowych - o 33%. Podczas gdy przychody całego segmentu pism o tematyce turystycznej spadły o 1% (dane na podstawie Expert Monitora).

"Podróże" miesięcznik, nakład 40 500 egzemplarzy, cena 6,90 złotych
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowe wydanie "Podróży"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl