SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowi dyrektorzy w Vectrze

Krzysztof Burmer i Ryszard Jezierski dołączyli do Vectry - drugiego, pod względem liczby abonentów operatora kablowego w Polsce i dostawcy usługi triple play.

Obaj odpowiadają za strategiczne obszary w Grupie Vectra - Krzysztof Burmer kieruje departamentem sprzedaży, a Ryszard Jezierski departamentem technicznym.

„Grupa Vectra znajduje się w fazie zmian i szeroko zakrojonych inwestycji, które będą miały wpływ na naszą przyszłą pozycję rynkową. Rok temu wprowadziliśmy telefonię stacjonarną i systematycznie rozszerzamy jej zasięg. Przygotowujemy się też do wdrożenia telewizji cyfrowej. Jednak trwałe miejsce na coraz bardziej konkurencyjnym rynku zapewnią sobie tylko najlepiej przygotowani. Wymóg ten odnosi się nie tylko do portfolio usług czy stosowanych technologii, ale również do struktur wewnętrznych firmy i zespołu – komentuje Tomasz Żurański, prezes Vectry. - „Udało nam się pozyskać wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Fakt, że menedżerowie o ugruntowanej pozycji oraz znani w branży, decydują się na przejście do naszej spółki, odbieramy jako wyróżnienie. Świadczy to bowiem o tym, że Vectra jest postrzegana jako firma, oferująca atrakcyjne perspektywy dalszego rozwoju, nawet dla osób o tak bogatym życiorysie zawodowym” – dodaje prezes.

Krzysztof Burmer – zajmuje stanowisko Dyrektora Departamentu Sprzedaży i Biur Obsługi Klienta w Vecrta SA. Posiada jedenastoletnie doświadczenie w dziedzinie marketingu, z czego siedem ostatnich lat poświęcił pracując dla firm z branży telewizji kablowej. Zanim jednak trafił do tego sektora, zajmował się marketingiem i promocją w firmach i instytucjach takich jak: Excellent, Fundacja dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, System 3000 CTI oraz Targi w Krakowie SA. W 1999 r. został Regionalnym Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu w sieci telewizji kablowej Gosat. W 2001 r., w wyniku kolejnych przejęć, właścicielem sieci została firma UPC Telewizja Kablowa, gdzie Krzysztof Burmer kontynuował karierę, awansując na coraz wyższe stanowiska. W 2003 r. został Ogólnopolskim Kierownikiem ds. Sprzedaży Bezpośredniej, a dwa lata później powierzono mu funkcję Dyrektora ds. Sprzedaży UPC Polska. Jako szef tego pionu był odpowiedzialny za wyniki sprzedaży wszystkich kanałów dystrybucji, sprawne funkcjonowanie regionalnych działów sprzedaży i call center. Do jego obowiązków należało także kreowanie strategii sprzedaży i koordynowanie działań marketingowych. Jest absolwentem krakowskiej Akademii Ekonomicznej (specjalność: marketing i zarządzanie). Jego hobby to speleologia, turystyka górska i rowerowa, a także gotowanie.

Ryszard Jezierski – sprawuje funkcję Dyrektora Departamentu Technicznego w Vectra SA. Z branżą telekomunikacyjną związany jest od początku kariery. W latach 1977 – 1996 pracował w Telekomunikacji Polskiej, gdzie po szeregu awansów wewnętrznych został Kierownikiem Oddziału. Równocześnie, w latach 1992-1996 był nauczycielem w szczecińskim Zespole Szkół Łączności. Z początkiem 1997 r. przeszedł do firmy telekomunikacyjnej Telefonia Polska Zachód Teleton z siedzibą w Szczecinie, gdzie kierował Działem Utrzymania i Eksploatacji, koordynując m.in. wprowadzenie pierwszej w Polsce usługi triple play (telewizja, internet, telefon). W latach 2003-2005 po przejęciu firmy Telefonia Polska Zachód przez TeleNet Polska pracował początkowo jako Kierownik Działu Eksploatacji, a następnie jako Regionalny Dyrektor Eksploatacji. Gdy w 2004 r. spółka TeleNet połączyła się z trójmiejskim operatorem telewizji kablowej Multimedia Polska, brał bezpośredni udział w procesie integracji obu podmiotów. W 2005 r. został zastępcą Dyrektora Makroregionu Północ w Multimedia Polska. Do jego zadań należało m.in. wdrożenie usługi triple play, bazującej na urządzeniach VoIP w całej grupie Multimedia Polska, a także nadzór nad funkcjonowaniem urządzeń telekomunikacyjnych grupy w obszarze północnej Polski. Ma wykształcenie techniczne o specjalności telekomunikacja. Jego zainteresowania to - oprócz telekomunikacji i elektroniki - motoryzacja, sport i fotografowanie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowi dyrektorzy w Vectrze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl