SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowi klienci z Q&AConsulting

Q&AConsulting pozyskała dwóch nowych klientów

Rozpoczęła współpracę w zakresie kompleksowej obsługi PR z MobiJOY! - agencją marketingu mobilnego oraz z One-2-One - integratorem usług mobilnych.

Celem komunikacyjnym jest umacnianie wizerunku MobiJOY! - lidera marketingu mobilnego w Polsce, a zarazem pierwszej na naszym rynku agencji mobile marketingowej, która w profesjonalny sposób zaczęła wykorzystywać nowatorskie rozwiązania z zakresu komunikacji z zastosowaniem narzędzi GSM. Z kolei pozycjonowanie One-2-One jako firmy oferującej zaawansowane narzędzia mobilne wykorzystywane przez media oraz zintegrowane usługi dodane w telefonii komórkowej. One-2-One jest spółką portfelową MCI Management S.A., funduszu typu venture capital, notowanego na GPW. Wcześniej obie firmy w zakresie PR obsługiwane były przez Rowland Communications.

- Mamy dużą satysfakcję, że możemy wspomagać komunikacyjnie firmy, które należą obecnie do najdynamiczniej rozwijającej się branży w Polsce i na świecie. Rozpoczynając współpracę z MobiJOY! i One-2-One zatrudniliśmy nową osobę, która zdobyła doświadczenie w kontaktach z tego typu firmami podczas pobytu w USA - powiedziała Aneta Sadowska Consultant Partner Q&AConsulting.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowi klienci z Q&AConsulting

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl