SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowi prezenterzy w głównym wydaniu Teleskopu

W poniedziałek, 13 marca, grono prezenterów prowadzących główne wydanie Teleskopu poszerzyło się o Dagmarę Prystacką i Dariusza Nowakowskiego.

„Darek prowadzi Teleskop od trzech miesięcy. Do tej pory, podobnie jak w przypadku Dagmary, były to wydania późnopopołudniowe i wieczorne. Darek od początku traktował tę pracę bardzo poważnie, była dla niego dużym wyzwaniem. Był coraz lepszy, aż stwierdziliśmy, że nadaje się na „twarz” głównego Teleskopu. Niedawno oglądaliśmy jego pierwsze prowadzenia - postęp jest bardzo duży. Darek jest niezwykle kreatywny i jego zapowiedzi trudno pomylić z innymi. Jest dokładny – starannie przygotowuje się do każdego wydania i do wywiadów” – ocenia Marzena Fink, szefowa Teleskopu. „Dagmara także okazała się dobrym wyborem. Jest bardzo lubiana przez widzów - świadczą o tym liczne listy i telefony. Ma doświadczenie telewizyjne i nowoczesny, typowo „informacyjny” wizerunek, co sprawia, że jej obecność na ekranie przyciąga uwagę” – dodaje Marzena Fink.

            

Dariusz Nowakowski poprowadzi swoje pierwsze główne wydanie Teleskopu o godz. 18.00 w poniedziałek, Dagmara Prystacka w środę.

Dagmara Prystacka zanim zaczęła pracę w poznańskiej telewizji  była dziennikarką TV Biznes, Głosu Wielkopolskiego i współpracowała z Radiem Merkury. W latach 2000-2002 pełniła funkcję redaktora naczelnego City Magazine Poznań. Jest absolwentką politologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W wolnym czasie pisze pracę doktorska, czyta i... sprząta, bo – jak mówi - to najlepszy sposób na odreagowanie stresu.

Dariusz Nowakowski związany jest z mediami od 1995 roku. Pracę jako dziennikarz rozpoczął w poznańskim radiu RMI FM. Spędził tam 7 lat. W 2002 roku wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie przez pół roku pracował w polskim radiu „Chicago 1030 AM” i kolejne 6 miesięcy w polonijnej stacji „Telewizja Polska Chicago". Po powrocie do kraju związał się z poznańskim oddziałem TVP S.A., gdzie pracuje do dziś -początkowo na stanowisku dziennikarz-reporter, a od 3 miesięcy również jako prezenter Teleskopu.

Dariusz Nowakowski jest absolwentem VI LO im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego (rehabilitacja ruchowa) oraz podyplomowego studium dziennikarstwa na UAM.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowi prezenterzy w głównym wydaniu Teleskopu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl