SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowość Agory

Zmiany w miesięczniku "Wiedza i Życie"

Na dzień 25 kwietnia 2003 przypada pierwszy dzień sprzedaży zmienionego miesięcznika "Wiedza i Życie" 05/2003 (wydawnictwo Agora SA)

"Wiedza i Życie" to magazyn o bardzo długiej tradycji na polskim rynku wydawniczym. Regularnie ukazuje się od 1926 roku. Od tego czasu charakteryzuje się niezmiennie rzetelnością, wiarygodnością i aktualnością.

Zmiany wprowadzone w "Wiedzy i Życiu" mają na celu dotarcie do możliwie szerokiej grupy czytelników. Dlatego w nowym, zmienionym magazynie, dużą wagę przywiązuje się do języka i formy graficznej. Nawet najbardziej złożone problemy opisywane są w przystępny sposób. Nowoczesna makieta, znacznie zwiększona liczba zdjęć, ilustracji i infografik dodatkowo uatrakcyjniają przekazywane treści.

Nowa "Wiedza i Życie" drukowana jest na wysokiej jakości papierze, ma lakierowaną okładkę i zwiększoną o 16 stron objętość. Cena egzemplarzowa pozostała na niezmienionym poziomie 5,90 zł.

Wprowadzeniu na rynek nowego, zmienionego magazynu towarzyszy intensywna, ogólnopolska kampania reklamowa prowadzona w TV (TVP1, TVP2, Polsat, TVN 24, Discovery) w radiu (RMF, ZET), na nośnikach reklamy zewnętrznej, w Gazecie Wyborczej i czasopismach Agory.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowość Agory

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl