SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowość Canona

Firma Canon wprowadza na rynek serię urządzeń iR 1500

Canon Europa - światowy lider technologii graficznych - ogłosiła wprowadzenie na rynek serii urządzeń iR1500. Urządzenia te są wielofunkcyjnymi drukarkami (MFP), charakteryzującymi się wysoką rozdzielczością, przeznaczonymi dla małych biur. Zaprojektowano je w zwartą budowę, co pozwala na zaoszczędzenie przestrzeni biurowej. Zastosowanie jednego urządzenia zamiast kilku, umożliwia kopiowanie, wydruk oraz faksowanie.

Większość wielofunkcyjnych urządzeń biurowych budowana jest jako urządzenia o większych gabarytach, z przeznaczeniem dla firm. Wiele małych firm uważa, że jedynym rozwiązaniem jest posiadanie trzech oddzielnych urządzeń do realizowania każdej funkcji, lub zlecenie części zadania zakładowi usług drukarskich. Urządzenie serii iR1500 likwiduję potrzebę posiadania oddzielnych urządzeń, małe firmy domowe mogą podołać wszelkim zadaniom z jednego stanowiska, zmniejszając przy tym koszt oraz zwalniając dodatkową przestrzeń użytkową biurową.

W skład serii iR1500 wchodzą trzy różne urządzenia, iR1510/1530 oraz 1570F, umożliwiając w ten sposób dobór odpowiedniego urządzenia do potrzeb każdej firmy (poniżej w tabelce przedstawiono szczegóły). Mniejsze biura mogą również korzystać z wydruku sieciowego (opcja) przy prędkości 15 stron na minutę, z rozdzielczością 2400i x 600dpi. Oznacza to, że mniejsze firmy nie muszą rezygnować z jakości na rzecz zmniejszenia kosztów, nabywając urządzenie wielofunkcyjne. iR1570F to doskonałe urządzenie z kompresją typu G3, transmitujące faksy z prędkością 1 strona / 3 sekundy pozwala na zmniejszenie kosztów komunikacyjnych prowadzonej działalności.

Urządzenia serii iR1500 pozwalają użytkownikom również na korzystanie z wielu funkcji skracających czas przygotowania materiałów drukowanych; włącznie z sortowaniem dokumentów, składem kompletnego dokumentu odbywającym się w pamięci drukarki, oraz automatycznym podawaniem dokumentów, która to funkcja umożliwia automatyczne skanowanie wielostronicowych dokumentów, pozostawiając pracownikom więcej czasu na załatwianie ważniejszych spraw. Wreszcie, drukarka pozwala na pracę z tonerem, co w przeciwieństwie do stosowanych zasobników pozwala na długą nieprzerwaną pracę, eliminując jednocześnie potrzebę regularnego zakupu i wymiany drogich zasobników typu cartridge.

"Żywotne znaczenie dla małych biur posiadają czas oraz oszczędność przestrzeni biurowej, które można często lepiej wykorzystać. Wprowadzana na rynek nowa seria iR1500 może pomóc spełnić to wyzwanie zapewniając niezawodny, wysokiej jakości wydruk, kopiowanie oraz faksowanie, przy niskim koszcie oraz za pomocą jednego urządzenia. Produkt ten podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie wydajnych, wielofunkcyjnych urządzeń, spełniających zapotrzebowanie firm, zarówno małych jak i dużych, zapewniając szybkie tworzenie wysokiej jakości dokumentów, przez co zwiększa się wydajność biura." - Estelle Levacher, European Product Marketing Professional, Canon Europa.

Seria iR1500 będzie dostępna w całej Europie począwszy od Lipca 2004.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowość Canona

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl