SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowość firmy IMIGe Poland w punkcie sprzedaży

IMIGe Poland wprowadziła na rynek nowy nośnik POS

Jest nim podświetlany stoper regałowy, instalowany przy półce w hipermarkecie. Po raz pierwszy nośnik wykorzystany został w grudniowej kampanii jednego z klientów firmy z branży FMCG.

Innowacyjność nośnika IMIGe Poland w stosunku do tradycyjnych stoperów regałowych polega na wykorzystaniu konstrukcji o przekroju trójkątnym, co daje reklamodawcy trzy powierzchnie reklamowe do wykorzystania oraz możliwość prezentacji trzech różnych reklam. Dodatkowo zastosowano podświetlenie reklamy, co zwiększa jej zauważalność i czyni nośnik bardziej atrakcyjnym.

Stoper zainstalowany został w sieci hipermarketów Real, bezpośrednio w miejscu ekspozycji promowanego produktu. Dzięki temu skutecznie przyciągał uwagę przechodzących obok klientów oraz w prestiżowy sposób wyróżniał produkt spośród innych produktów konkurencyjnych.

Wyniki przeprowadzonego na zlecenie IMIGe Poland badania nowego nośnika wskazują, że podświetlany stoper regałowy podoba się ponad 63% konsumentów. Ponad 30% ankietowanych deklaruje, że reklama produktu na stoperze nakłoniła ich do zakupu lub zainteresowania się ofertą.

Podświetlany stoper regałowy może być stosowany jako samodzielny nośnik reklamowy lub w połączeniu z innymi nośnikami oferowanymi przez firmę w miejscu sprzedaży. W tym celu IMIGe Poland stworzyła nową ofertę pakietu nośników reklamowych na terenie wybranych dużych sieci handlowych. Obejmuje ona trzy rodzaje nośników: podświetlany stoper regałowy (1 nośnik na lokalizację), naklejki podłogowe (2 - 4 naklejki na lokalizację; przy wejściu do alei z promowanym produktem oraz bezpośrednio przed półką) oraz reklamę na wózkach sklepowych (20 - 40% wózków). "Takie połączenie nośników w miejscu sprzedaży zapewnia kompleksową i zintegrowaną komunikację z konsumentami" - mówi Jakub Zabokrzecki, Kierownik Działu Sprzedaży w IMIGe Poland.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowość firmy IMIGe Poland w punkcie sprzedaży

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl