SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Nowości w taryfach Power LTE od Plusa i Cyfrowego Polsatu

Plus i Cyfrowy Polsat wprowadzają taryfy internetowe Power LTE dla klientów biznesowych. Są też nowości w ofercie dla klientów indywidualnych posiadających własny sprzęt, w tym nowe abonamenty z rabatami przez całą długość umowy.

Article

Oferta nielimitowanego internetu mobilnego Power LTE dla klientów biznesowych obejmuje trzy abonamenty w cenie 49 zł, 59 zł i 79 zł netto.

Klienci mogą zawierać umowę ze sprzętem na 12 lub 24 miesiące. W obu wariantach dostępne są trzy podstawowe pakiety danych, które można wykorzystać z maksymalną dostępną prędkością transferu we wszystkich technologiach (nie tylko w LTE). Przy umowie na 2 lata oferowane pakiety to 20 GB, 25 GB i 35 GB, a na rok - 10 GB, 15 GB i 20 GB. Po wyczerpaniu pakietu podstawowego, jeśli użytkownik jest w zasięgu LTE, nadal może bez limitu korzystać z internetu. W zależności od wybranego abonamentu, który definiuje priorytet w dostępie do sieci, transfer danych odbywa się z różną maksymalną prędkością. Dla abonamentu za 79 zł jest to najwyższa technicznie możliwa prędkość, dla abonamentu za 59 zł - do 20 Mb/s, a dla abonamentu za 49 zł - do 10 Mb/s.

Obecnie istnieje możliwość zawarcia umowy bez sprzętu na 12 miesięcy, a jeszcze w lipcu br. ma zostać wprowadzona opcja zawarcia takiej umowy na 24 miesiące, w której klient otrzyma co miesiąc rabat na abonament w wysokości 15 zł netto.

Ponadto dostępne są niższe abonamenty za 12 zł i 39 zł netto, które oferują pakiet podstawowy GB bez usługi nielimitowanego internetu LTE.

W nowej ofercie istnieje również możliwość zawarcia umowy bez sprzętu i umowy. Klient, który ma własny sprzęt i nie chce wiązać się kontraktem, może za 24 zł netto miesięcznie podpisać umowę na pakiet 3 GB i ma 30-dniowy termin jej wypowiedzenia.

Na klientów, którzy dokonają zakupu przez sklep internetowy, czekają benefity w postaci dodatkowych GB w pakiecie podstawowym. Nowa oferta jest również dostępna dla klientów, którym kończy się umowa.

Plus i Cyfrowy Polsat do wprowadzonej w czerwcu br. oferty Power LTE dla klientów indywidualnych, z abonamentami miesięcznymi za 59,90 zł, 69,90 zł i 89,90 zł (zobacz jej szczegóły), dodają niższe abonamenty za 29,90 zł brutto i 49,90 zł brutto, które zawierają podstawowy pakiet danych. Można go wykorzystać z maksymalną dostępną prędkością transferu we wszystkich technologiach, nie tylko w LTE. W abonamentach tych nie jest natomiast dostępna usługa nielimitowanego internetu LTE.

Umowy ze sprzętem i bez sprzętu można zawierać zarówno na 12, jak i 24 miesiące. W przypadku umowy bez sprzętu na 2 lata klient otrzymuje co miesiąc rabat na abonament do 20 zł brutto.

Podobnie jak klienci biznesowi, klienci indywidualni również mają możliwość zawarcia umowy bez sprzętu i bez lojalki. W tym przypadku miesięczny abonament z pakietem 3 GB to 29,90 zł brutto.

Z kolei klienci dokonujący zakupu w sklepie internetowym otrzymują dodatkowo do 5 GB miesięcznie do swojego podstawowego pakietu danych. Nowa oferta jest tutaj również dostępna dla klientów, którym kończy się umowa.

Ponadto w ramach specjalnej promocji, klienci podpisujący umowę na Plus Internet otrzymują pakiet Ipla Plus do końca 2014 r. za darmo, a transfer nie pomniejsza GB z pakietu podstawowego w abonamencie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowości w taryfach Power LTE od Plusa i Cyfrowego Polsatu

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wow
dobrze przeczytajcie umowę czy na pewno jest nielimitowany :) :) :)
odpowiedź
User
axl
Najgorszą ofertę ma jak zawsze stały sprawdzony abonent
odpowiedź
User
Bogdan
CP z Plusem dosłownie przed chwila wprowadzili Power LTE a już w ofercie pojawiają się kolejne opcje i warianty do wyboru. Dzięki temu praktycznie każdy będzie mógł coś dla siebie wybrać. A mówiono, że LTE się nie sprawdzi... :P
odpowiedź