SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy Członek Zarządu Betacom S.A.

Zarząd Betacom S.A. poinformował, że Rada Nadzorcza powołała Artura Jurskiego w skład Zarządu firmy

Rada Nadzorcza Betacom S.A. powołała nowego członka Zarządu. Został nim Artur Jurski, Dyrektor Sektorów Finansowego i Publicznego. Jednocześnie Rada Nadzorcza przyjęła rezygnację z funkcji członka Zarządu złożoną przez Jarosława Gutkiewicza. Przyczyną rezygnacji Jarosława Gutkiewicza są względy osobiste.

Artur Jurski jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Białostockiej na kierunku Automatyka i Robotyka oraz Wydziału Zarządzania i Marketingu Wyższej Szkoły Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Z branżą IT związany od ponad 7 lat. W latach 1997-1999 pracował na stanowiskach handlowych kolejno w szwedzkiej firmie telekomunikacyjnej Carlberg&Son Electronics, zajmującej się sprzedażą rozwiązań dla telefonii komórkowej, a następnie w amerykańskiej firmie telekomunikacyjnej Lucent Technologies Polska SA. W latach 1999 - 2004 zatrudniony w korporacji amerykańskiej IBM. Był odpowiedzialny m.in. za sprzedaż zawansowanych rozwiązań informatycznych oraz współpracę IBM ze strategicznymi klientami sektora bankowo-ubezpieczeniowego. Ukończył wiele specjalistycznych szkoleń i certyfikacji w zakresie sprzedaży, negocjacji oraz konsultingu IT w szczególności w kontekście specyfiki sektora finansowego, prowadzonych przy udziale: IBM, INSEAD MBA, Harvard Business School, Stern School of Business New York University. W maju 2004 został zatrudniony w Betacom S.A. na stanowisku Dyrektora Sektora Finansowego.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy Członek Zarządu Betacom S.A.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl