SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy członek zarządu Polsatu

Maciej Stec został Członkiem Zarządu Telewizji Polsat. Zmiana na stanowisku Dyrektora Biura Reklamy.

12 kwietnia br. Maciej Stec, dotychczasowy Dyrektor Zarządzający PM Sp. z o.o., został powołany na stanowisko Członka Zarządu Telewizji Polsat ds. zakupów zagranicznych i sprzedaży.

Maciej Stec stanowisko Dyrektora Zarządzającego PM Sp. z o.o., Biura Reklamy Telewizji Polsat, TV 4 i Puls objął w lutym 2003 roku. Wcześniej, od 1996 roku związany był z pierwszym w Polsce domem mediowym Optimum Media (później OMD Poland), należącym do największego na świecie holdingu zajmującego się doradztwem marketingowym i komunikacją korporacyjną - Omnicom Group.
Stec jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Leona Koźmińskiego, na kierunku Zarządzanie i Marketing.

                            

Obowiązki Dyrektora Biura Reklamy PM Sp. z o.o. przejmie Stanisław Janowski, dotychczasowy zastępca Macieja Steca.


Dziki na Ukrainę
Dotychczasowy członek zarządu i dyrektor zarządzający Polsatu Waldemar Dziki od 11 kwietnia nie pełni tych funkcji, gdyż złożył rezygnację. Decyzja ta podyktowana została sfinalizowaniem negocjacji związanych z zawarciem kontraktu z ukraińską telewizja TRK, w której Dziki będzie pełnił funkcję Dyrektora Generalnego. 

Waldemar Dziki odpowiedzialny był za restrukturyzację i reorganizację Telewizji Polsat.

Terentiew dyrektorem programowym Polsatu
Przypomnijmy, że Nina Terentiew została w ubiegły czwartek dyrektorem programowym telewizji Polsat. Do tej pory Terentiew była doradcą przewodniczącego rady nadzorczej i zarządu Polsatu. Nowa dyrektor będzie odpowiadała głównie za produkcje krajowe: seriale i programy rozrywkowe.

Terentiew pracuje w Polsacie od października 2006 r., wcześniej przez wiele lat była dyrektorem Programu II TVP. Karierę dziennikarską rozpoczęła w 1970 roku w Polskim Radiu Koszalin. W 1971 roku trafiła do Redakcji Publicystyki Kulturalnej TVP. Przygotowywała m.in. felietony do programu kulturalnego "Pegaz", programy z cyklu "XYZ" oraz "Godzina z..." i reportaże z imprez artystycznych. Od 1992 roku prowadzi własny program "Bezludna Wyspa". Od 1998 r. była dyrektorem telewizyjnej Dwójki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy członek zarządu Polsatu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl