SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dyrektor w BizTech

Nowy dyrektor działu handlowego w BizTech Konsulting S.A.

Leszek Wojciech Miernik objął stanowisko dyrektora działu handlowego BizTech Konsulting S.A. Głównym zadaniem nowego dyrektora jest koordynacja pracy handlowców pozyskujących klientów dla głównych działów firmy: konsultingu, wdrożeń, opieki nad systemami i użytkownikiem (outsourcing IT) oraz szkoleń.

Leszek Wojciech Miernik ma 46 lat. W branży informatycznej Wojciech Miernik pracuje od 1990 roku. Pracę rozpoczynał w Dziale Marketingu i Reklamy Qumak International, potem był szefem Logistyki w krakowskim oddziale ComputerLand S.A., następnie był Dyrektorem Handlowym w SYSTEM 3000 S.A. Przez ostatnie sześć lat związany był z ComputerLand S.A., gdzie pełnił funkcję Dyrektora w Sektorze General Business, a następnie Key Account Managera w Sektorze Utillities.
"Dział Handlowy naszej firmy liczy 6 osób, osiągając już  wielkość wymagającą stworzenia sprawnej struktury i koordynacji działań poszczególnych handlowców", mówi Sławomir Chabros, prezes BizTech Konsulting S.A. "Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie elastycznie dostosować oferty naszych usług do potrzeb klientów."
Wojciech Miernik jest żonaty i ma jedną córkę. Jego hobby to: historia Polski XVI-XVII wieku,  historia lotnictwa okresu I i II wojny światowej, narciarstwo, tenis ziemny, wędkarstwo spinningowe i gotowanie.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dyrektor w BizTech

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl