SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy dyrektor w Stolicy

W sierpniu br. Mirosław Gral objął stanowisko Dyrektora Serwisu Zagranicznego Messenger Service STOLICA SA.

Jego angaż związany jest z rozwojem usług zagranicznych w Stolicy. Firma we wrześniu wprowadza nową usługę EUROBAG, która będzie realizowana za pośrednictwem NETEXPRESS EUROPE.

Mirosław Gral swoją karierę zawodową od początku związał  z działalnością kurierską i logistyczną. Przygodę z branżą rozpoczął w roku 1989
od własnej firmy, kiedy to świadczył usługi transportowe na terenie całego kraju. Wkrótce nawiązał współpracę z japońską firmą Overseas Courier Service, w której objął stanowisko Kierownika Sekcji Kurierskiej.

W 1996 w życie Mirosława Gral po raz pierwszy wkroczyła Messenger Service STOLICA SA - objął stanowisko Dyrektora ds. Współpracy z Zagranicą. Przez sześć lat odpowiadał za realizację szeroko pojętego serwisu międzynarodowego w strukturach STOLICY oraz sprzedaż usług międzynarodowych. Mirosław Gral przyczynił się do nawiązania  współpracy z Airborne Express Inc. - STOLICA została wyłącznym operatorem na terenie kraju w zakresie obsługi przesyłek kurierskich i frachtu lotniczego. Także przy jego wydatnym udziale przez cztery lata STOLICA była agentem operacyjnym Federal Express w Polsce w zakresie obsługi przesyłek kurierskich Fedex.  Równolegle Mirosław Gral przez sześć lat był członkiem Zarządu Messenger Air Cargo Service, gdzie odpowiadał za współpracę z partnerami krajowymi i zagranicznymi oraz sprzedaż usług spedycji lotniczej.

W roku 2003 Mirosław Gral został kierownikiem projektu w grupie kapitałowej Frans Maas Polska zajmującej się spedycją i logistyką. Odpowiadał tam za projekty logistyczne dla klientów korporacyjnych oraz wdrożenie systemu informatycznego CRM7 zarządzającego kontaktami z klientem i bazą ofert handlowych.
W sierpniu br. Mirosław Gral powrócił do STOLICY, tym razem na stanowisko Dyrektora Serwisu Zagranicznego. Będzie odpowiadał za przygotowanie operacyjne struktur STOLICY na potrzeby kontraktów z nowymi partnerami zagranicznymi oraz związanymi z tym: integracją systemów teleinformatycznych i bilingowych, organizacją struktur personalnych działu zagranicznego oraz szkoleniami operacyjnymi wewnątrz Stolicy. Mirosław Gral zajmie się także rozbudową istniejącego drogowego serwisu drobnicowego na terenie kraju i Europy w sieci NETEXPRESS.

Mirosław Gral ma 37 lat, jest żonaty, ma dwóch synów. Dyrektor lubi podróże. Zimą każdą wolną chwilę spędza w górach na nartach, natomiast latem odpoczywa najchętniej nad morzem grając w siatkówkę plażową.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy dyrektor w Stolicy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl