SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Nowy interfejs CDN OPT!MA

Krakowska spółka COMARCH - CDN S.A. wprowadza na rynek nową wersję systemu CDN OPT!MA

Jego nowe oblicze powstało przy współpracy studia graficznego katowickiej agencji interaktywnej cyberstudio.

Interfejs został całkowicie zmieniony, gdyż zamierzeniem projektantów było odejście od tradycyjnych technicznych przycisków. W wyniku prac powstał zestaw całkowicie nowych, przyjaznych i plastycznych ikon. Podstawowym założeniem przedsięwzięcia było podniesienie ergonomii systemów, dlatego przedmiotem szczególnej troski był dobór właściwej, intuicyjnej symboliki. Zmiany graficzne towarzyszą funkcjonalnej modyfikacji systemu, które rozszerzono o nowe funkcje dostosowujące oprogramowanie do zmian prawnych i rynkowych.

cyberstudio zostało wybrane na wykonawcę elementów nowego layotu w wyniku konkursu, do którego zaproszonych zostało kilku oferentów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Powierzenie przygotowania detali graficznych firmie, która od 10 lat specjalizuje się w produkcjach graficznych na potrzeby projektów informatycznych, a w szczególności internetowych świadczy o tym, że krakowska spółka dba o swoje produkty nie tylko w aspektach funkcjonalnych, ale także estetycznych. Umowa pomiędzy firmami ma charakter długookresowy i przewiduje dalszą modyfikację i rozwój szaty graficznej programów.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Nowy interfejs CDN OPT!MA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl